Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 07-Ghost anime és manga...

07-Ghost anime és manga különbség?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy az anime teljesen a manga alapján lett adaptálva és nincs fontosabb eltérés benne?Csak mert a 8. és a 25.fejezet nincs lefordítva (és nem vagyok jó angolból se németből)azaz ha folytatom a mangát a 25.-től érteni fogom?Bocsi a zavaros megfogalmazásért.

2015. júl. 7. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anime vége tér el egy kicsit a mangától, de nyugodtan folytathatod a 25. fejezet után, érteni fogod (maximum később, amikor lefordítják, utólag elolvasod).
2015. júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Esetleg még le tudnád írni hogy miben más?
2015. júl. 8. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen olvastam/láttam mindkettőt, így lehetnek benne pontatlanságok. Igazából úgy emlékszem, hogy az utolsó 1-2 részig szinte szó szerint adaptálta a mangát az anime. Aztán az animébe betettek egy nagyobb harcot, az nem volt a mangában, ha jól emlékszem. Aztán ugye Frau meg Teito elindult, hogy pecséteket vagy kulcsokat keressenek (erre se emlékszek pontosan, csak azt, hogy beutazzák az egész országot, de ez már teljesen a mangában van), és az anime valahol itt ért véget, a mangában pedig elindultak, összeszedtek egy kisfiút, akit egy rabszolgakereskedetőtől mentettek meg, aki meg szemet vetett Teitóra. A gyereknek akarták megtalálni a szüleit, és valahol innentől volt már magyar fordítás.

Egyébként az egyik legjobb manga, amit olvastam, gyönyörűek a rajzok, a történet, a világ, hihetetlenül kidolgozottak a szereplők is... Nagyon sajnálom, hogy nem folytatják az animét, mert tényleg korrekt adaptációt kapott:/ amúgy terveztem egy újraolvasást, mert nagyon szerettem, csak az első meg az utolsó fejezeteket angolul olvastam, annyira érdekelt, mi lesz:D és ezekre már annyira nem emlékszem, csak így, nagyvonalakban.

2015. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi nekem is az egyik kedvencem csak időhiány miatt nem folytattam de most végre kezdem:)
2015. júl. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!