Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a különbség a Fullmetal...

Ré a napisten kérdése:

Mi a különbség a Fullmetal Alchemist és a Fullmetal Alchemist Brotherhood között?

Figyelt kérdés
A Fullmetal Alchemist Brotherhoodot láttam, a másikat nem.

2015. febr. 4. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen más a történetük. Úgyhogy igazából a szereplők kivételével mindenben különbözik. Ennek elsődlegesen az az oka, hogy a simát nem a manga alapján készítették, ezért nagy felháborodást váltott ki a fanok között, ezért készítették el a Botherhoodot a manga alapján.


Én speciel utálom a simát, viszont a Botherhood az egyik kedvenc animém. A vége is más, a simának nagyon rossz végződése van.

2015. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a kérdést most látom kb. 4. alkalommal 1 héten belül...


Nem teljesen más a kettő.

Greed/Kapzsi felbukkanásáig nagyrészt megegyezik mindkettő. A "simának" a vége eltért az eredeti sztoritól.

2015. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 B1nc1 ***** válasza:

Most nem emlekszem pontoson, de a Fullmetal Alchimest-nek szomoru a vege mig a Fullmetal Alchimest Brotherhood-nak jo a vege. Javitsatok ki ha tevedek, mar elegge regg lattam.

Igaz az eredeti Fullmeal Alchimest eleg unalmassa valik az anime kozepe fele mivel tele van lenyegtelen fillerrel ami semmit sem ad az elmenyhez amit az anime nyujt, inkabb elvesz. De ennek ellenere ajanlom, csak keszulj fel, hogy a kozepe unalmas.

2015. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát kövezzetek meg, de a FMA nekem sokkal jobban tetszett, mint a Brotherhood. Lehet nekem rossz az ízlésem, de nekem ez a véleményem. :)
2015. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jún. 5. 23:47
 6/6 Kati Tibor ***** válasza:
A szereplők ugyanazok csak a történet más.Egyébként mindegyik szerintem nagyon jóra sikeredet :)
2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!