Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyanok válaszát várom akik...

Olyanok válaszát várom akik verekedtek már élesben, de "átlagemberek" ha van ilyen Akciófilmkedvelö vagyok ezért a kérdés, többi lent?

Figyelt kérdés
Kb. 1000000-jára látom hogy mikor a gonosz bácsi földre kerül a jó néni/bácsi/akárki rácsodálkozik, és megvárja amig feláll ujra .... most komolyan , ez igy van az életben is ?

2016. júl. 23. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az életben ALIEN sincs.
2016. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a szándék, ha nem akarod kinyírni, nyílván nem ütöd agyon míg földön fekszik, megvárod míg felkel és akkor talán már lenyugszik és nem is próbálkozik tovább..

Ha meg igen, akkor lenyomod megint, egyszer megunja úgy is.


Ez a valóságban csak empátia kérdése, ha szociopata vagy akkor meg már mindegy... xd


A filmekben meg ne keress logikát :/

2016. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# , fujj gonosz bérgyikosra stb gondoltam , ha empatikus vagy akk. valszinüleg hamarabb átérzed hogy vagy ö vagy te .... a filmekben ez a szitu szokott lenni ( vagy hasonló ) , vagy vegyük a horrorfilmeket , gonosz pszichómumus ölöget, sikerül fejbecsapni, utána meg sikitva menekülünk tovább amig fel nem kel és nem ölöget ujra ?
2016. júl. 23. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pszihomókust aki öldököl, csak fejbe küldeném sörétessel.
2016. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!