Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem volt nevetséges...

Sansa LannisterStark kérdése:

Csak szerintem volt nevetségesen gyenge Havas Jon feltámasztása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy Melisandre csak megmosdatta, hajat dobott a tűzbe meg elmondta vagy 5x ugyanazt a mondatot. Akkor már nem hitt sem az istenében, sem magában.

E logika szerint akkor lényegében bárki képes holtakat feltámasztani, mert semmi "szakmai fortély", de még hit sem kell hozzá. Ennél még Mirri Mazz Duur is kajakabb boszorkány volt, sokkal nagyobb dolgokat meg tudott csinálni, mint Melisandre.

Szerintem az a jelenet nagyon el lett rontva (de legalább a színésznő nagyot alakított).



2016. jún. 24. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem azért áldozták fel, hogy nyerjenek, hanem azért, hogy javuljanak az időjárási körülmények.
2016. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2: És Thoros azt is mondta, hogy csak Beric-et tudja visszahozni. Próbálkozott már másokkal is, de azokat nem sikerült.


5: Te mondod jól, nem lehet bárkit visszahozni és csak úgy.


8: És akkor a 3. évadban Thoros hogy tudja folyamatosan visszahozni Beric Dondarrion-t emberáldozat nélkül?


10: Ugyanezt kérdezem tőled is amit a 8-astól.


"mikor shireen elégett, nem történt semmi"

Te aztán figyeled a sorozatot. Nem emlékszel hogy a kislányt azért áldozták fel, hogy javuljon az időjárás és Stannis folytathassa a seregével a vonulást Winterfell felé? Mikor megégették a lányt, utána elmúlt a hóvihar és javult az időjárás az áldozat miatt.

2016. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!