Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem volt nevetséges...

Sansa LannisterStark kérdése:

Csak szerintem volt nevetségesen gyenge Havas Jon feltámasztása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy Melisandre csak megmosdatta, hajat dobott a tűzbe meg elmondta vagy 5x ugyanazt a mondatot. Akkor már nem hitt sem az istenében, sem magában.

E logika szerint akkor lényegében bárki képes holtakat feltámasztani, mert semmi "szakmai fortély", de még hit sem kell hozzá. Ennél még Mirri Mazz Duur is kajakabb boszorkány volt, sokkal nagyobb dolgokat meg tudott csinálni, mint Melisandre.

Szerintem az a jelenet nagyon el lett rontva (de legalább a színésznő nagyot alakított).



2016. jún. 24. 10:50
1 2
 1/12 HalkHogen ***** válasza:
26%
Vigyen el az ördög...
2016. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen bárki képes aki tudja az igét. Toros is mondta amikor visszahozta lord Bericet, hogy ő csak elmondta a szavakat de a fény ura hozta vissza.
2016. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Köszönjük a spoilert!
2016. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem gondoltam, hogy 5 héttel a magyar szinkronos változat kijövetele után még vannak, akik nem látták a 2. részt.

Akkor ezek szerint bárki tud embert feltámasztani, ha a Fény Ura úgy kívánja. Ehhez nem is kell vörös papnak lenni. Csak szerintem alacsonyítja nevetséges kategóriába ez a vörös egyházt?

2016. jún. 24. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Jon esete egyedi volt. Nem mindenkit lehet visszahozni, csak azt, akivel R'hllor tervez valamit.


Érdekesebb lett volna, ha elégetik, aztán a tűzből újjászületik. Azért így sem volt rossz.

2016. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De így nem füstben és sóban született újra.
2016. jún. 25. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor Jon találkozott egy élőhalottal Jeor Mormont szobájában és megégett a keze, utána sóval gyógyították neki és füstölt a keze.
2016. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Én arra is gondoltam,hogy Shireen-ért "cserébe" éledt újjá, ugye őt feláldozták,és az ő életéért cserébe jöhetett vissza Jon.
2016. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es, azt nem hiszem, az az eset túl rég volt ehhez.

Nem hiszem, hogy Shireen áldozatának köze volt hozzá.

2016. jún. 26. 17:14
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem tetszik a 8-as válaszoló elmélete!

Nekem ez eszembe sem jutott, de lehet benne valami, sőőőőt!

Ugye, mikor shireen elégett, nem történt semmi, Stannis vesztett, de mint a huzat.

Szerintem itt nem számít az idő.

Melisandre áldozta fel Shireent, később pedig Melisandre hozta vissza Jont!!!

Ha Meli nem áldozza fel Stannis lányát, akkor nagyon valószínűnek tartom, hogy Jont nem tudta volna feltámasztani!

Shireen volt Jon életéért a fizetség.

2016. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!