Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a south park beteg...

Mi lett a south park beteg bájával?

Figyelt kérdés
Mert már kiveszett belőle nagyon régen

2016. jún. 21. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz a beteg báj alatt, de most már főként a tartalomra koncentrál és ez kifejezetten jót is tett neki. Ha maradt volna az altesti humor szintjén, akkor csak 12 éves korig lenne élvezhető.


Több helyen olvastam már hisztit, hogy "már ez is szar lett" és "bezzeg régen", én viszont a talán legerősebb évadnak tartom a legutóbbit.

2016. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincsen gyilkos aranyhal meg semmilyen beteg ötletük már és az altesti poénok nem érdekelnek
2016. jún. 21. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs gyilkos aranyhal, viszont helyette van kemény társadalom, média, rendszer és modernitás kritika.
2016. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a második évadban volt ilyen miért változtak meg ?
2016. jún. 21. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első évadokban nem igazán volt semmi, néha nevethettünk valami hírességen, Kenny halálain, meg hogy csúnyán beszélnek a figurák. A régi évadokkal nem lennének már sikeresek, az ilyesmiket több animációs sorozat hozza sokkal jobban.


Kellett a váltás és ez nagyon jó irányba vitte a sorozatot, együtt nőtt fel a kezdeti gyerek rajongóikkal és így vált egy érett, felnőtteknek szóló görbe tükörré, ami talán a legkomplexebb képet festi világunkról.

2016. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áá értem
2016. jún. 21. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a készítők beismerték, hogy gyűlölik az első 2-3 évadot, pont mert szerintük túl idétlenek voltak bennük a poénok és nem volt elég erős a társadalomkritika. Szóval főleg az ő döntésük miatt változott meg a sorozat a korai részekhez képest.
2016. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig is erős társadalom-kritika volt, van és lesz is a sorozatban. A probléma csupán annyi a jelenlegi évadokkal, hogy nagyon "amerikanizált" dolgok szerepelnek benne, amiket mi még (szerencsére) nem értünk olyan szinten és nem jellemző annyira felénk.
2016. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!