Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az őrület határán című filmben...

Az őrület határán című filmben Welsh és Witt között lehet több mint barátság?

Figyelt kérdés

Előfordulhat, hogy furának tartjátok a kérdést, de nem hagy nyugodni. Imádom ezt a filmet, most néztem meg újra, harmadszor és egyre jobban értem. Azt viszont nem tudom hogy csak beképzelem-e hogy Welsh és Witt között kialakul valamiféle vonzalom. Nem állítom hogy melegek, valahogy nem tudnám elképzelni hogy beleírják a sztoriba. Nyilvánvaló hogy Welsh nagyon megszereti a srácot, de szerintetek milyen értelemben? A végén a monológjából ezt a részt ötletem sincs ki másra érthetné, mint Wittre:

"Ha nem találkozunk többé ebben a világban, érezni akarom a hiányodat. Elég egyetlen pillantásod, és a tiéd az életem."

Kérlek világosítsatok fel, ha valaki másra :D

Nos, mit szóltok, ha Witt nem is, de nem lehetséges hogy Welsh többet érez szimpátiánál, barátságnál?



2016. máj. 11. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, én is többször láttam már a filmet, de eddig még erre a homoszexuális dologra nem gondoltam. Az egész film erősen művészi vonalon megy, a monológok, a természeti képek stb...talán néha túlzásokba is esik ezért tűnik másként. Bár érdekes a megközelítésed lehet ha újra megnézem már nekem is feltűnőbb lesz így, és akkor majd más lesz a véleményem. Ezért nagyszerű ez a film így 18 év távlatából is. Mindenben megállná a helyét manapság is, bár félő hogy ma már szűkebb réteg tudná igazán értékelni...
2016. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ez a film lényege, nem éleződik ki egy (vagy két) katonára, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre a feltételezésemről :) Ugyan kevés dialógus van, pláne alog akad ami kettejük között játszódik le, mégis azokból, illetve Welsh viselkedéséből most teljesen azt sikerült leszűrnöm hogy másként néz Wittre. Witt részéről már egyáltalán nem vagyok biztos ebben. Welsh amúgy is szereti az embereit és megviseli sokuk elvesztése, Witt halála viszont mintha teljesen megtörte volna. Mintha ő lett volna az utolsó reménysugara.
2016. máj. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!