Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Rainbow: Nisha Rokubou no...

A Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin-ben csak szerintem hasonlít Mario félelmetesen Öregre?

Figyelt kérdés

Szerintetek a készítők direkt csinálták ilyenre?

Mert szinte teljesen ugyanolyan, mint Öreg.

Meg szerintem Satsuko is amiatt szeretett bele, mert hasonlított rá, legalábbis én így látom.

Szerintetek?



2016. ápr. 24. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért animéknél nem nehéz véletlenül sem hasonló arcokat csinálni.
2016. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted, szerintem is így van. És nemcsak külsőleg, hanem a személyiségüket tekintve is hasonlóak szerintem.
2016. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen. Igazából mikor Öreg meghalt, fél óráig sírtam, de rettentően meg voltam lepődve később, Mario mennyire hasonlít rá.
2016. ápr. 24. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz a spoilert, bammeg.
2016. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom... :(

Ki kellett volna írnom hogy spoiler :(

De ha ennyivel meg tudlak nyugtatni (vagy ha nem is), én is előre tudtam, yt-n néztem amv-t, a kommentekbe olvasgattam és így "miss you Anchan" és akkor leesett, de mikor elkövetkezett a rész, ugyanúgy meglepődtem, mert nem arra számítottam, ami történt. Szóval még így is meglepetés lesz.

2016. ápr. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!