Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sonic VS Rainbow Dash?

Sonic VS Rainbow Dash?

Figyelt kérdés
Öcsémel már egy teljes hónapja azon vitatkozunk hogy Sonic The Hedgehog, VAGY, Rainbow "Danger" Dash a gyorsabb, mikor is látunk egy videót (Ami Gyorsasági verseny volt) ahol ök ketten versenyeztek, és a célvonal végén (Amit nagyon nehéz volt kiszámitanom) Szintül hiszem hogy Sonic a gyöztes, öcsém szerint A Kis Rainbow F***ing Dash, és az agyamra megy már az okoskodásával, mert ö Vérbeli Brony, én meg születtet Sonicfan, tudom, hosszu de kinek adtok igazat?

2015. aug. 16. 04:05
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. aug. 16. 04:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztarohadt ahoz is tehetség kell hogy ilyeneken vitázni tudjatok. :D A szivárványpóni és a kék sünfickó karakterek a saját helyükön, a saját rajzfilmükben a leggyorsabbak, amíg nem lesz egy olyan, amiben mindketten egyszerre szerepelnek, addig ezt nem lehet megmondani.
2015. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is láttam már ezt a videót, és nálunk is felmerült vita tárgyaként. :D Végül abban egyeztünk ki, hogy bár egyszerre értek be, a sok akadály nélkül Sonic nyert volna.
2016. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Párkányi Bálint válasza:
Szerintem döntetlen, talán Sonic, mert hát a levegőben könnyebb közlekedni.
2016. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!