Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálja sok Sherlock -...

Miért utálja sok Sherlock - és Doctor Who rajongó Steven Moffatot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8. évadban Missy megölte Osgoodot a "Death in Heaven" című részben, akkor hogy jelenhet meg a 9. évadban a "Zygon invázió" c. részben?


Erre vannak utalások, magyarázatok a részben. Ugyebár volt az 50. évfordulós rész, ahol megjelentek a Zygonok, hogy majd uralják a Földet, és akkor lett többek között 2 Osgood. A Zygonok és az emberek békét kötöttek és a béke őrei lettek az Osgoodok. Missy az egyiket megölte, de még ott volt a másik (ezt el is mondják a részben, hogy amikor a meghalt utána a másik zárkózottabb lett). És a rész végén a Clarat lemásolt Zygoon is Osgood lett, így most újra ketten vannak.


Arra nem emlékszem, hogy a Moffat által rendezett részekben hol jelenik meg Rose apja.


Sehol. Abban a régi részben ugyebár Rose megmentette az apját és ebből elég nagy gond lett. Konkrétan megváltoztatta az időt, ami következményekkel jár. A Moffates részekben van, hogy mindenféle komolyabb következmény nélkül átírják az időt.

2016. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Oh, igen, most már emlékszem. Köszi, hogy leírtad. :)
2016. máj. 25. 21:07
 13/15 Hironix ***** válasza:
100%

Szerintem Moffát túl játszotta eddig a történeteket. Az előző válaszolókkal egyet értettem, abba hogy néhány elődjéhez nem igazodik, egy kis dolgot hozzá tennék még: a Saját elképzeléseihez meg túlságosan is ragaszkodik. Az én észre vételem az, hogy mondjuk a sherlockban is mindig csak arra koncentrál hogy ő okos legyen. Kajálás, tvzés, sz*rás, alvás közbe is okos legyen, nehogy kárt tegyenek a szereplőben, ő mindig Zseni. A Doctor whonál, meg egyszerűen szar, nem kertelek, egy szar kupac ott ahol van. Olyan hülyeségeket képes össze hozni, hogy még öreganyám szája is tátva maradna, ha értené, és nézné.

Volt egy rész...Amit máig nem értek. Amikor Riverrel össze házasodott. Ha egy robottestben ,,hal" meg, akkor nem hal meg. A robot szerintem falként kéne hogy működjön, és épp hogy megakadályozza, hogy River és a Doktor érintkezzen.(a Két ellentétes pólus érintése, újra elindítja az időt. River-Docktor)Ezt majd valaki légyszíves magyarázza el nekem! (S7E13)Meg még ott van, hogy a Doctor látta River szellemét...wtf? Nem tudom ki volt az író David Tennantnél, de őt akarom.

2016. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek a korábbi válaszolókkal:nem következetes.Ettől persze nem utálom,csak jobban szerettem az RTD által rendezett Doctor Who részeket.

#13:River abból tudta meg,hogy nem a Doctort öli meg a tónál,hanem a "robotot",hogy a Doctor megmutatta magát a "robot" szemében. Tehát River megtudta,hogy a robotot lövi le,és ezért hozzáért,hogy elinduljon az idő,és tényleg lelője.És le is lövi a tónál - a robotot. De ezek szerint akit meg akart menteni,tehát nem lőtte volna le a tónál,az is a "robot volt. Tehát nem a Doctorhoz kellett hozzáérnie,hogy elinduljon az idő,hanem a robothoz. Remélem,tudtam segíteni a zavaros fogalmazás ellenére.

2017. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13-as, azért nem falként működött a robot, mert River eleve a robotott kellet lelője a tónál.
2020. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!