Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlotok?

Milyen sorozatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bírom a vért. A PLL a kedvencem, Trónok harca nem annyira érdekel.
2016. ápr. 16. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Műfaj, babám? :)


- krimi/nyomozós: Sherlock, Elementary (ez nem nagy cucc), Bones, X-files, Falco


- mágikus/sci-fi: Hex, Charmed, Dr. Who, Torchwood, Ghost Whisperer, Tru Callng, Buffy, Grimm, Once upon a Time, Moonlight


- középkori: The Pillars of the Earths, Robin Hood, The Musketeers


- limonádé/komédia - ezeket nem nézem: How i meet your mother, 2 broke girls, New girl, Friends, Charlie, Desperate housewifes,Sex and the City

2016. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 íazazazazaza ***** válasza:

The 100


Ez egy posztapokaliptikus sorozat, röviden: atomháború volt a földön, mindenki meghalt, de az ürben 12 nemzet űrállomása volt éppen aktív(azaz 13 de ezek kiderülnek a 3. évadra eléggé eltér egy másik irányba a story, de nem akarok spoilerezni :D).

Ezek az állomások egyesültek és 97 évig boldogan meg is voltak, csak aztán egy meghibásodás miatt kezd fogyni az idő, ugyanis fogy a levegő. Leküldenek a földre 100 fiatalkorú "bűnözőt" hogy időt nyerjenek a hiba kijavítására + ezzel rájönnek hogy lakható-e már a föld. És ezután nyílván jönnek a problémák sorra :D

Van ebben szerelem,harcok,társadalmi probléma meg minden ami kell(vér is, de azért nem egy fűrész nyugi xD)

Szerintem adj neki egy esélyt, én is csak nehezen kezdtem el mert nem jött be ez a posztapokaliptikus dolog, de mivel nem ez a fő dolog amiről szól így hamar megszerettem, és 3 nap alatt ki is végeztem :c

És egy kis apróság: A 3. évad most jelenik meg hetente jönnek új részek tehát mindig van mit nézni.Sajnos csak felirattal van, mert MO-n nem adják még, de hidd el ez nem ront az élményen :D


Üdv, :D

2016. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D :)

Egyes kommentelő minden téma érdekel:))

2016. ápr. 21. 21:27
 4/4 anonim válasza:
Teen wolf
2016. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!