Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlotok?

Milyen sorozatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én idáig néztem az Amerikai horror sztorit de már mindjár befejeztem és az új évad csak késöbb jön ki.Meg a Pretty little liarst is néztem csak nincs a 3.évad szinkronizálva és tudom,hogy sokan mondják,hogy felíratosan sokkal jobb.De én úgy nem szeretem ezért várok a szinkronra mondjuk csak nagyon sok idő kell hozzá akkor nézem felíratosan is.Szóval milyen jó sorozatot tudtok ajánlani.Én mondjuk gondolkoztam a Teen wolfon de nem tudom még...

2015. aug. 20. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

a Teen wolf nagyon jó és izgi (csak az első évadot kell kibírni, utána jó lesz)


ajánlom a Supernaturalt is, ha szeretted a American horror storyt.

2015. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm széppen a választ belenézek szeríntem mind2-be. :) :D
2015. aug. 20. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A teen Wolf is és a Supernatural is rendkívül jó. :) Izgi mindkettő, és egyébként a TW első évadjával semmi baj nincs. Az is nagyon jó. :)

Ha nem baj, hogy nincs benne misztikum, nagyon jó a Skins sorozat is. :)(Én ezt nem ismerem még, de barátnőm isteníti.)

2015. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még a The Walking Dead is jó, vagy a The 100 :)
2015. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blooooow ***** válasza:
ravenswood,gossip girl
2015. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
TEEN WOLF!!izgi ahogy olvastad is az elsó írótól
2015. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Pretty Little Liars szinkronjára ne várj, mert nem éri meg leszinkronizálni, ezért nem is fogják...vagy kezdd el feliratosan nézni(sokkal jobb, és megtanulhatsz valamennyire angolul) vagy hagyd a sorozatot...egyébként a Kondom el van vetve/a kertvárosba száműzve is nagyon jó :)
2015. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy felíratossan jobb meg stb... de.

Amugy meg már szinkronizálják az az 1 és 2 rész meg is van és meg is néztem már.A Teen wolfba pedig belekeztem és imádom.

2015. okt. 4. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!