Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead finálé kérdés -...

Walking Dead finálé kérdés - Szerintetek jelent valamit hogy Negan választottjának nem lóg bele a saját haja a látószögébe? (pláne az ütés után)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 22:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ergo a választottja rövidhajú, vagy Sasha. (de nem nő lesz az áldozat)
2016. ápr. 8. 22:50
 2/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=7ESFSDPBcP8


Carl nem halhat meg, akkor csak fél képernyőt láttunk volna.

2016. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondom a választottja rövidhajú. E logika szerint.
2016. ápr. 8. 23:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Képregény szerint Glenn hal meg. Logikus lépés is lenne.
2016. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MZ.per.X ***** válasza:
Szerintem ne keress ilyen logikát a dologban.
2016. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jelent! én 85% biztos vagyok benne hogy Abrahamet öli meg Negan. hogy miért? mert amikor leüti először Lucillel akkor olyan személy szemszögéből láthatjuk a képet akinek 1- a haja nem lóg a szemébe: ez alapján kizárva: Michonne, Rick,Daryl,Maggie,Glenn, Carl, és személy szerint azt gondolom hogy nőt alapból nem ölne meg szóval én kizárnám: Sashát, és Rositát is. Így marad: Eugene aki szerintem azért nem mert az egyik szemére hunyorog és szerinem ő az alső ütéstől ki dőlt volna. így marad Aaron és Abraham Aaront azért zárnám ki mert ő nem kapott akkora szerepet mint Abraham és szerintem biztos hogy egy fontosabb személy halt meg ezek alapján úgy gondolom hogy Abraham a legsanszosabb. vélemény?
2016. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Utolsó: Így, ahogy levezeted, szerintem tényleg ő az esélyesebb.
2016. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Robert Kirkman, a képregény alkotója azt mondta Abraham karakteréről, hogy bánja, hogy megölte a képregényben és visszagondolva más sorsot szánna neki. (a képregényben ő végzi úgy mint Denise a sorozatban) Szerintem Glenn sorsára célozhatott, mivel volt Negannak az a mondata az első ütést követően, hogy ''Azta! Bajnokként viseli az ütést!'' és ezt a képregényben is mondta Glennre(ott őt csapja szét), de Glenn csupán egy vékonyka ázsiai gyerek, akire ez a jelző nem igazán illik sehogy se. Abrahamra viszont nagyon is. Glenn és Maggie talán elvesztették a babát, Daryllel eljátszották a ''Most akkor meghalt!?'' dolgot az utolsó előtti részben, másodszorra szerintem ő gagyi lenne. Csak Abraham és Sasha jövőjét zúzhatta szét Negan, mert ők elkezdtek tervezni egy gyereket. Én is rá tippeltem végig. A rendezők azt is mondták, hogy nagyon oda kell figyelni a részletekre az uccsó jelenetnél és akkor lehet sejteni, hogy kik a legvalószínűbb áldozatjelöltek. Nőt szerintem se ver szét Negan, Carl előtt nagy jövő áll, aki ismeri a képregényt az tudja, Rick a fő''hős''. Daryl, Glenn haja hosszú. Tehát maradt Abraham, Aaron és Eugene.
2016. ápr. 10. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Abrahamra és Eugene-re gondoltam először is, de most már egyre inkább kezdek biztosabb lenni benne. Sajnos. Bár mindenkit sajnálnék, Abraham a kedvencem. Viszont az utolsó részekben elég sok "jel" volt Eugene felé. Pl. "igazi túlélő vagy", vagy odaadja a tervet Ricknek...szóval, lehet.
2016. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne verne szét nőt? Mert kedves? ;)
2016. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!