Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A History csatorna miből...

Greekfan kérdése:

A History csatorna miből fedezi a költségeit? Ugyanis sok saját gyártású műsoruk van, de reklám kb semmi.

Figyelt kérdés
Illetve sok "reklám van", azaz sűrűn van megszakítva a műsor, de ott mindig csak a saját dolgaikat reklámozzák. Pl, pawn stars, american pickers stb.
2016. márc. 23. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a saját műsoraikból, főként a Vikingekből, amely véleményem az egyik legjobb sorozat, amit valaha is láttam.

Egyébként a csatorna nagy hibája, hogy alig vannak történelmi témájú adások, csak ilyen műszaki és egyéb jellegű h*lyeségek, ahhoz képest, hogy "History" a neve.

2016. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
véleményem szerint*
2016. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, már rég nem foglalkoznak történelmi dolgokkal, max elvétve, de ettől függetlenül nagyon tetszik nekem ez a csatorna, csak a sok a fent említett "reklám".

egyébként a pawn stars lényege is ez, hogy tárgyakon keresztül mutatják be a történelmet, az american pickers is sok ilyen vonzatot hoz. persze a raktáros cuccok kevésbe bár ott is észrevehető néha, de nem az a fő irány.

mindenesetre én szívesebben nézem mint a valóságsókat és társait...

2016. márc. 23. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A valóságsóknál szinte minden jobb... :D
2016. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy ezekben a műsorokban mi a jó. (Nem támadásból írom, de tényleg el nem tudom képzelni.)
2016. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!