Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER VESZÉLY! Nektek mi a...

SPOILER VESZÉLY! Nektek mi a véleményetek a Gravity Falls ( Rejtélyek városkája ) évadzáró epizódjáról?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam.Én speciel alig bírtam visszatartani a sírást.

#finálé #Gravity Falls #Rejtélyek városkája #weirmageddon #take back the falls
2016. febr. 18. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon tetszett! Igazi Gravity Falls volt! :D Ami zavart: Csak Bill halt meg, és nem elég menőn. Én sosem bírtam Stanley-t. Ő is meghalhatott volna, vagy legalábbis maradhatott volna emlékek nélkül.... A befejezés nekem nagyon Disney-s lett. "Everyone is happy". Sajnos tényleg minden szálat elvarrtak. De nagyon tetszett. Imádom a sorozatot. ^-^
2016. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

"Heh, úgy tűnik, valamire mégis csak jó voltam..."-itt két percre meg kellett állítanom, lefeküdtem az ágyra, és sírtam. (Ebben a jelenetben számomra az is rátett, hogy Bill a kedvenc karakterem. Róla majd még lentebb írok.) Természetesen a végét is végigbőgtem. :D

Szerintem méltó lezárása egy ilyen fantasztikus sorozatnak. Olyan jó volt látni, hogy végre mindenki megmenekült és béke van.

Billt még jobban megszerettem, ráadásul az is megmutatkozott, hogy tényleg mennyire őrült és veszélyes (megölte volna Dippert vagy Mabelt, csak mert mé' ne? Szerencsére nem tette) viszont a halála előrelátható volt, így nem ért annyira meglepetésként. Igazából elkerülhette volna, de az egyik legnagyobb hibája az az, hogy annyira nagy volt az egója és annyira biztos volt a sikerében, hogy ez okozta a vesztét. Amikor rájött, hogy átvágták, teljesen kétségbeesett. Eddig az volt számára a megszokott, hogy ő mindig mindenkinél egy lépéssel előrébb van, de most végül kiderült, hogy mennyire el van szállva magától (bár ez eddig sem volt rejtély), és mekkora különbség van aközött, akinek mutatja magát, és hogy valójában ki is ő... Valamennyire örülök is neki, hogy legyőzték, de a mélyen bennem szunnyadó Bill fangirl szíve darabokra tört... Ennek ellenére mindig ő marad a kedvencem, imádom. :D (Bár az utolsó mondatának a visszafelé játszása ("...I ENVOKE THE ANCIENT POWERS THAT I MAY RETURN.") még ad egy kis reményt, hogy valahogy túlélte, meg van egy-két helytálló teória ezzel kapcsolatban. Mondjuk már úgy is mindegy, hiszen ez a sorozat vége.)

Stan és Ford kibékültek, és most együtt mennek hajózni. Ráadásul Ford több, mint 30 évig őrizgette azt a képet... én... nem, nekem ez sok érzelem, nem bírom, staaaph.

Amikor mutatták Dipper és Mabel üres szobáját, meg amikor búcsúztatták őket... Na igen, akkor is könnyeztem rendesen.

Imádom ezt a sorozatot. A legjobb rajzfilm, amit valaha láttam. Nagyon fognak hiányozni a karakterek.


Két dolog, aminek szintén örültem, az az, hogy Bill énekelt (nem tudtam, hogy szükségem van erre, amíg meg nem kaptam) és hogy az anime canon (szerintem Soos-szal egész jóban lennénk. :D)

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 B.Bundy ***** válasza:
100%
Valóban nagyszerű epizód volt, és egy méltó befejezése a sorozatnak. Nekem nagyon bejött Nagyon fog hiányozni a Gravity Falls
2016. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én bevallom hétfő este (kedden láttam) aludni sem bírtam az izgalomtól. Az utolsó résznél amikor búcsúzkodtak már nem láttam a képernyőt a könnyektől.Kicsit csalódtam is benne mivel hogy a készítő írta : valaki nem fogja túlélni a finálét. Én úgy gondoltam hogy Bill merthát ő a "fő gonosz" meg a tipikus a jó nyer a rossz elnyeri méltó büntetését felállás. És Bill mellet még Stanley-t képzeltem el valami olyasmivel hogy önmagát feláldozza a testvéréért vagy a gyerekekért de hát így mindenképpen picit vidámabb .Remélem folytatják valamikor .Örökre a kedvenc sorozatom marad :) Remek befejezés volt . Hiányozni fog!
2016. febr. 22. 19:06
 5/6 Lipton18 ***** válasza:
100%

2. válaszoló:Azta, akár én is írhattam volna ezt!:O Teljesen egy véleményen vagyok veled:D


Úúgy fog hiányozni ez a sorozat!:( De nem baj, büszke vagyok, hogy így fejezték be, és nem nyújtották el a végtelenségig! És, még júliusban kijön egy Journal 3:D

2016. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus volt, elbőgtem magam a végén :D

Minden tökéletes volt, az egyetlen problémám az volt vele hogy legalább még egy utó-utolsó epizód jó lett volna,Stan emlékei miatt. Kicsit gyorsnak tűnt ahogy visszaszerezte az emlékeit, egy kicsit ki is zökkentett,mert ez volt az egyik legérzelmesebb pontja az egész sorozatnak, és fordulópont Ford életében(és nagyon jó angst benzin:D)

De mindent összevetve tökéletes lezárás volt egy tökéletes sorozatnak, jobbat nem is kívánhattunk volna :D (max még egy évadot XD)

2016. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!