Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Vámpírn...

Nektek hogy tetszett a Vámpírnaplók évadzáró?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nem tetszett. Már nem is érdekel a szereplők sorsa. Kai volt a kedvencem, erre őt megölik. Ti szerettétek Kait? Mit szóltatok ahhoz, hogy ő is meghalt?

2015. jún. 16. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A 6.evad nagyon lapos volt. Vampirnaplokos oldalt inditok, ezert ujra neztem az osszes evadot, es kiirtam minden vicces beszolast, a 6. evadban negyed annyi sem volt, mint az osszes tobbiben.


Szemely szerint en Kait nem szerettem, de pl Klaussal is igy voltam, haromszor neztem vegig az osszes evadot mire nagy szerelmem lett :D

2015. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óóó, végre egy Kai-rajongó! :D

Én imádtam őt, igazából Kai volt az egyetlen jó dolog a sorozatban, mióta Katherine meghalt (Katherine, Klaus, Kai a három nagy kedvencem). Eléggé lesokkolt, mikor meghalt. Úgy értem, még csak nem is valami normális halál, hanem lecsapták a fejét. Ennél még az is jobb, ha kitépik a szívét. De akkor se hiszem el, ő egy tökre erős "witchpire" és egyszerűen letudják annyival, hogy átrepül a feje a szobán.

Amúgy a rész, ezt a tragédiát is leszámítva, nem tetszett. Nem igazán szeretem Elenát, és mikor meghal Jo, a saját esküvőjén, hasában az ikrekkel, konkrétan senkit se érdekel, mert Elena nem ébred fel. Meg egy dolgot nem értek: Bonnie kérdezte Kai-t, hogyan lehetne feloldani az átkot, erre Kai azt mondta, a halálával. De Kai halott és Elena nem ébredt fel, akkor most mi van?

Szerintem túl sok dolgot akartak belepréselni egy részbe. Ketté szedhették volna, hogy egy egész részben búcsúztassák Elenát. Ric-et viszont nagyon sajnáltam, egyszer azért életben hagyhatnák a szerelmét.

Bízok abban, hogy a 7. évad nem Elena siratásáról szól, mert akkor nem nézem (így se érdekel igazán Kai nélkül).:D

2015. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon lapos volt a 6. évad... Konkrétan nem is érdekelt, mi történik a szereplőkkel. Régen, mikor Enzo még új volt, akkor ő volt a nagy kedvencem, most meg csak úgy lézengett, és legtöbbször úgy éreztem, hogy jó lett volna már lelőni, mert ő idegesített a legjobban. Meg a Lilys szál is szerintem egy nagy hülyeség volt, le kellett volna csapni. Én meg először el se hittem, hogy Kai meghalt. Nagyjából ő adott értelmet az egész sorozatnak, mert olyan jól játszotta a szerepét. Az meg igazából nem is érdekel, hogy Jo meghalt, meg hogy Elena kilép a sorozatból. Annyira jó volt az elején, de a 4. évadtól romlani kezdett az egész színvonal. Hátha a 7. évadban kellemesen csalódunk, bár szerintem nem sok esélye van. :\
2015. jún. 18. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Vissza kene hozni az osi csaladot es akkor jobb lenne!

Amugy igen en is ezen voltam kiakadva, hogy Jo meghal 2 kisbabaval a hasaban, es mindenki az alvo Elenaval van elfoglalva. En azota utalom Elenat, miota Damonnel osszejott. Kajak orditoztam a laptoppal, hogy hulye r***anc:D Katherine nekem is nagy kedvencem volt, Klausrol ne is beszeljunk, mert uristen nagyooon imadom!!

Amit meg nem ertek, hogy ez a Sarah Salvatore-s dolog minek kellett? Kb semmi ertelme nem volt az egesznek. Kovetkezo evadtol mar se Tyler..se Jeremy..inkabb Mattet kellett volna kiiktatni, o aztan tenyleg halal felesleges. Szerintem a 2.evad volt a legjobb, mondanam meg a 3.at, mert abban ugye ott van vegig Klaus szerelmem, csak ott Stefant sajnalom, mert Elena ott mar utalatos, hogy kelleti magat Damonnek.

2015. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!