Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kit fog meghalni...

Szerintetek kit fog meghalni Negan által a walking dead-ben?

Figyelt kérdés

Daryl, Carol avgy esetleg képregényhez hűen Glenn


Személy szerint én Daryl-re gondolok, hiszen konkrétan egy rakétavetővel megölte a Saviors egy kisebb csapatát, esetleg még carol lehet, mert Maggievel kinyírtak ők is pár embert.


Szerintetek?


2016. márc. 22. 14:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen azóta én is rájöttem, hogy Carol nincs ott. Egyébként legesélyesebb, még ha nem is a képregény szerint megyünk, akkor is Glenn vagy Abraham, ugyanis nőt Negan nem bánt szóval ők kiestek, Egugene-t nem bírna ki egy ütést se, hogy utána még ott nézelődjön(ahogy azt a utolsó részben láttuk), Ricket meg nem öli meg, mert ő a főszereplő, Carl meg megint csak hasonló okok miatt esélytelen
2016. júl. 12. 08:12
 22/29 A kérdező kommentje:
Ui.: Elvileg a TheSpoilingDeadFans tudja, csak elvileg nagyon magas perrel fenyegették meg őket, ha bármi utalást tesznek(vagy valami hasonlót olvastam)
2016. júl. 12. 08:14
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyébként Rick és Carl már Negan szavai alapján is 100%, hogy túlélik, hiszen Negan azt mondja, ha bárki megmozdul (megpróbálja megakadályozni, hogy Negan agyonverje az áldozatát), vágják ki Carl szemét és etessék meg Rickkel, AZTÁN agyonveri a kiszemeltjét, ebből szinte biztosan meg lehet mondani, hogy Grimes-ék biztonságban vannak.
2016. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Carl egyébként is biztos, ugyanis Negan nőket és gyerekeket nem bánt, egyébként egyes hírforrások szerint 2 ember is megfog halni(Valószínű Abraham és Glenn)
2016. aug. 3. 22:44
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is olvastam.Szerintem ez nagy hülyeség különben..Két nagy kedvencet így kinyírni egyszerre..
2016. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Meg amúgy Carl a későbbiekben is fontos szerepet játszik,a képregényben Negan-nel egy elég sajátos kapcsolata van, na meg persze majd később Whisperers, Lydia...:) Egyébként én is tisztában voltam azzal, hogy Negan gyerekeket és nőket nem bánt, de nemrég jött ki egy előzmény képregény hozzá, amiben végez egy nővel, elég meglepő.
2016. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ami pedig az áldozatot illeti, ahhoz, hogy nagyot üssön, tényleg egy régi, mindenki által kedvelt karaktert kéne kiírni, mondjuk például valakit az atlantai táborból. Rick és Carl ugyebár biztos túlélik, így maradt Glenn és Daryl. Kíváncsi vagyok, hogy elég tökösek-e ahhoz, hogy kinyírják Darylt, de ha igen, akkor én elfogadom (annak ellenére is, hogy sokakhoz hasonlóan én is nagyon bírom őt), úgy legalább a képregényhez hűen egy közönségkedvenc távozna, ami kellően meghozná a drámai hatást. Ha nem az előbb felsoroltak közül kerül ki az áldozat, akkor szerintem még Maggie, Michonne és Abraham jöhet szóba, ők azok akik még fontosabbak, szerintem nem vagyok egyedül, ha azt mondom, hogy Sasha, Rosita, Aaron és Eugene halála nagy csalódás lenne, Negan bemutatkozásához nem méltóak... Maggie és Michonne viszont nők, ami miatt szerintem ők sem valami esélyesek Negannél, így számomra 3 potenciális áldozat maradt: Daryl, Glenn és Abraham, az ő haláluk ütne, de főként a két első évados főszereplőé... Októberben minden kiderül:)
2016. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Szerintem vagy Abraham vagy Maggie.

Azért mert a 7. évad előzetesében amikor Negan beszélget Rickel, annak az arcának a jobb oldala véres. Ricktől jobbra legközelebb Maggie, majd Abraham ül.

A 6. évad utolsó részében amikor Negan odament mindenkihez, majd 1-1 mondatot fűzött mindegyikükhöz. Abrahamhoz amikro odaért, az felszegett fejjel állt és belenézett a szemébe. Majd a rész végén, amikor minden sötét lett, és csak hangokat lehetett hallani, akkor mondta az Negan, hogy "leszegett fejjel". Véletlen? nem tudom.

Amikor Maggie-hez ért, akkor utalt az állapotára ("de szarul nézel ki"). Maggie erőtlen, és sérülékeny, ráadásul terhes is. Lehet, hogy pont ezért ölné meg. Ezek az érvek mellett, a képregényben Glenn hal meg. Ez is véletlen? Elsősorban Maggie-re gondolok, majd Abrahamra. Holnap kiderül. ;)

2016. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Eddig ezeket az információkat találtam, mindenki saját felelősségre nyitja meg a 3. linket:


[link]

[link]


ERŐSEN SPOILER-ES TARTALOM A FÉLÉVADIG, CSAK AKKOR NÉZD MEG HA NEM AKAROD „ELRONTANI" MAGADNAK A WD-T:


[link]

2016. okt. 23. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!