Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Asuma miért akart...

Narutoban Asuma miért akart annyira meghalni?

Figyelt kérdés
Szóval nekem az egész dolog úgy jött le,mintha nem akarna már élni.Mindig azt mondta,hogy fel kell valakit áldozni,hogy a többiek túléljék és Hidanék ellen ezt ő megtette.Meg a halálról beszélt Shikamarunak,valamint úgy érzem mintha nem felelt volna meg önmagának,vagy inkább az apjának.Szóval csak érdekes,mint Sasori halála.Ő is hagyta magát megölni.
2016. febr. 21. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

A Naruto egy 12-18 éves fiúknak íródott fantasy klisé, olyan mély mondanivalót ne keress benne, karakterekben sem. - De elárulom azért hogy ne csak úgy harcban patkoljon meg.



Egyetlen karaktert sikerült jól kiírni, Itachi-t, a többiek egyre röhejesebb kiírást kaptak. A Neji félénél konkrétan a mangát olvasók fele röhögött rajta, annyira elkúrta.

2016. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom mi történik az egész Narutoban,csak most újból nézem az egészet.Csak fura Asuma halálhoz való közeledése,szerintem tudta hogy megfog halni,vagy talán olyan érzése volt.Amúgy Neji halála kész vicc.Azért halt meg hogy Naruto és Hinata összejöjjön?Hát amúgy is összejöttek volna. :D Amúgy tényleg szeretik kicsinálni a legértelmesebb karaktereket:Itachi,Neji,stb.Amúgy Neji a kedvencem.
2016. febr. 22. 01:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Kishi eladta magát a pénzért, ennyi.
2016. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám,hogy hagyta magát megölni, mivel nem ismerték igazán Hidan képességét, így nem tudták mivel készüljenek ellene.

Azt,hogy valakinek mindig el kell buknia, mint a táblajátékban, amit Shikamaruval játszott, azt inkább arra érthette, hogy az idősebb generációnak kell meghalnia azért,hogy a fiataloknak jobb legyen. Úgy értve, hogy ők tehetnek azért,hogy a fiataloknak jobb élete lehessen. Hidan megölte őt, így Shikamaruék megismerték a képességét és képesek lettek legyőzni, amivel eltüntettek egy veszélyforrást.

De ettől függetlenül szerintem is kissé depis lehetett Asuma, meg amikor az említett dolgot mondta Shikamarunak, akkor a születendő gyerekére célzott.

2016. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se akart meghalni, de amikor rájött Hidan képességére onnantól gyakorlatilag biztos volt a saját halálában, mégis keményen küzdött továbbra is ellene. Neji halálában az volt a szánalmas hogy addigra kb odáig jutott a sorozat hogy senki se hal meg (pl. nagato feltámasztotta Konoha lakóit, Sakura és Tsunade bárkit meggyógyítanak, Obito mégse halt meg stb.).
2016. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek,de Asumaban mégis valami furcsa volt.Felvállalta a szerepet,hogy ő haljon meg(mikor mondta,hogy ez az egy lépésük van).Na de valami miatt mégis csak sokat gondolt a halálra.Amúgy azért páran meghaltak lásd:Asuma,Jiraiya,Itachi,Neji.Jó nem nagy szám,de ezek a karakterek sok rajongót tudhatnak a maguk mögé.Szerintem Neji halála azért is szánalmas mert jobban is meglehetett volna oldani,a másik meg hogy alig kapott szerepet és kap 5 percet és meghal.Most meg a fillerekben nem győzik mindig valami "főszerepet" adni neki.Hiashi is nyugodtan meghalhatott volna,a Narutot már akkor úgy is eladta Kishi,szóval tök mindegy.Csesződjön meg,ennyi. :D
2016. febr. 22. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akart az meghalni, miert akart volna.. meg gyereke is volt mar. Az egesz annyibol all, hogy az irok (mint mindenhol) szeretik ugy intezni, hogy valakinek mindig el kelljen jatszania az onfelaldozo host a tobbiek megmenekulese erdekeben
2016. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet,mert nem egyszer játszották el.Jók közül kb. mindenki úgy halt meg,szóval érdekes...
2016. márc. 1. 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!