Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez most mire jó a Narutoban?

Ez most mire jó a Narutoban?

Figyelt kérdés
Ugye most fillerek vannak(bár ezt sem értem minek ennyi,bár ugye a pénz az kell...) és Neji elég sok szerepet kap benne,szinte mintha ő lenne a főszereplő.Az előző fillerekben is pont ugyanígy volt a chuunin vizsgáson is.Kishimoto ezzel akarja kompenzálni a halálát?Inkább ne ölte volna meg már akkor.
2015. dec. 9. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kishimotonak sok köze nincs a fillerekhez... egyébként jó pár éve elkaszálta mág Nejit a mangában.. elég gagyi módon. Itt is meglehet figyelni hogy mekkora minőségbéli bukást mutat a naruto, mígy Itachi történetét vagy Jirayaét nagyon ügyesen megoldották, dramaturgiailag és történetileg is. Neji meg.... hát mondjuk úgy hogy kínomba inkább röhögtem a mangán annál a résznél, annyira jelentéktelenként álították be hogy hihetetlen.


Másrészt de, ennyire kell a pénz... egy ilyen hype sorozat manapság lese sz*rja ha nézhetetlen, amíg megy és van rá néző, el lehet adni, addig mindig tovább süllyed. Egyébként a legfrissebb verzió az erről hogy a Tokyo TV direkt húzza a Narutot hogy nyáron el tudják kezdeni a Bleach-et ha véget ért a mangája. Mivel azt is tudja még évekig húzni és nyelni a pénzt. A Mainstreamben semmi sem a minőségről szól, minden a pénzről.

2015. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom rég már meghalt,csak az animében Neji halála után jött fillerekben mind ő volt úgymond a főszereplő.Amúgy teljesen egyetértek veled,Itachi és Jiraiya halála jól kilett dolgozva és a haláluk is után volt jó történetük.Neji halála egész pocsék lett.Szerintem ha az apja halt volna meg Hinatanak ilyen módon,az még érthetőbb lett volna és talán még értelmesebb is.
2015. dec. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!