Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legerősebb...

Szerintetek ki a legerősebb elem használók a Narutoban?

Figyelt kérdés
Gondolok a víz,tűz,föld,levegő és villám elemekre.
2015. nov. 16. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NINCSEN legerosebb elem. Minden elem erosebb es gyengebb mint a masik. A legpusztitobb viszont a wind/ szel.
2015. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem a legerősebb elemet kérdeztem,hanem a felhasználót,kicsit elolvastad.Amúgy ha úgy nézzük mindegyik pusztító,de az én véleményem szerint: tűz és a villám a legjobb támadó elem,a víz és föld a legjobb védekező,a szél pedig a legjobb kombinálható mivel mindegyikkel kombinálhatod,viszont másik elemeknél nem így van:(Pl.tűz-víz).
2015. nov. 16. 22:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nagy baromságok voltak az elemek, gyakorlatilag nem kezdtek vele semmit, a Rasen Shurikenen kívül, csak utána meg jöttek a random Bijjuu Bomb Rasen Tarengan meg a Namek Ultra Mega Hyper Rasengan... bla bla..
2015. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hülyeségek voltak az elemek? :DD Minden jutsu egy elemből áll. :D Szóval ez hülyeség volt amit mondtál,de értem,hogy azt akarod mondani,hogy a végére már semmit sem értek a túl hipoltság miatt.Ezzel egyetértek.
2015. nov. 16. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Most ennyi erővel lehetett volna keverni is a főbb elemeket, de tök értelmetlen volt behozni ha semmit sem kezdtek vele.
2015. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A végére már semmit sem értek,de az elején királyak voltak nagyon. :D
2015. nov. 17. 00:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Szélben Naruto

Tűzben Sasuke

Villámban Raikage és Kakashi

Földben fogalmam sincs

Vízben Kisame


Ennyi. :P Meiner Meinung nach. :P

2015. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:D Szerintem:

-Tűz-Madara(akkora tüzet senki nem tudott csinálni mint ő)

-Víz-Szerintem egyértelmű,hogy a második hokage,de persze vetekszik vele Kisame is. :D

-Föld-Nem tudom

-Villám-3-raikage

Szél-Naruto tuti nem,mert csak a rasengant tudta keverni egy kis szélelemmel.Danzo jobb szél jutsukat tudott. :D

2015. nov. 17. 13:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Madara tüze nagy volt, de Sasuke tudja idomítani a tüzet és az Amaterasu az azért így minden tűz elemű támadásnál sokkal erősebb.


Miért is nem Naruto a szél? Láttad te annak a "csak" Rasenshuriken erejét? Temari sem képes arra, pedig világ életében a széllel játszott. Tehát evidens, hogy Naruto a szél elem mestere. Meg Kakuzu szél szörnye is kemény gyerek. :)

2015. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Földből a II. Tsuchikage a legerősebb, aki konkrétan egy múmia volt és halhatatlan mert tudott osztódni, valamint ő találta fel a por elemet is.
2015. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!