Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legerősebb...

Szerintetek ki a legerősebb elem használók a Narutoban?

Figyelt kérdés
Gondolok a víz,tűz,föld,levegő és villám elemekre.
2015. nov. 16. 21:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Temari a rasengant sem tudja így egyértelmű,hogy nem képes rá.Amúgy azért nem mondanám a legerősebb szél elemű használónak mert csak azt tudja és amúgy láttam,tényleg erős. :D
2015. nov. 17. 16:58
 12/15 anonim ***** válasza:
A Rasengan nem egy nagy teljesítmény, de amúgy valahol igazad van! :P De az az egy is mindennél erősebb a szél elemen belül! :D
2015. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet,de nem sok szél elemű jutsut láttunk,de az egy biztos,hogy erős. :D
2015. nov. 17. 18:02
 14/15 anonim ***** válasza:

1: a Rasengan nem szél elemű. A Rasengan semmilyen elemet sem használ, mindössze a chakra láthatóvá válik. A Rasenshuriken a szél elemű.


2: A kérdésre válaszolva, attól függ,hogy csak az életben lévő karaktereket nézzük vagy a halottakat is.

Ha csak az előket, akkor szerintem:

Tűz-Sasuke

Szél-Naruto

Villám-4. raikage vagy Kakashi

Föld-Onoki vagy Kitsuchi (mert Onoki inkább a kekkei totát használta, nem pedig egyedül a földet)

Víz-szerintem ezt a legnehezebb eldönteni, pl. Terumi Mei, Suigetsu, Choyuro is gondolom víz elemű


Ha halottak is számítanak, akkor szerintem:

Tűz-Madara

Szél-ugyanaz mint fentebb

Villám-ugyanaz mint fentebb+3.raikage

Föld-ugyanaz mint fentebb+Mu

Víz-Tobirama vagy Kisame

2015. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyezek veled,de mi is a rasenshurikenről beszéltünk és tudtuk,hogy szél elemű. :D
2015. nov. 17. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!