Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kit fog meghalni...

Szerintetek kit fog meghalni Negan által a walking dead-ben?

Figyelt kérdés

Daryl, Carol avgy esetleg képregényhez hűen Glenn


Személy szerint én Daryl-re gondolok, hiszen konkrétan egy rakétavetővel megölte a Saviors egy kisebb csapatát, esetleg még carol lehet, mert Maggievel kinyírtak ők is pár embert.


Szerintetek?


2016. márc. 22. 14:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, hogy Negan miatt két forgatókönyve van a finálénak, de csak annyiban különböznek egymástól, hogy az egyikben Negan (a képregényhez hűen) káromkodik,az alatt az egy jelenet alatt is bőven elhangzik majd a"f*ck" szó és változatai... :DD
2016. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
A képregényt olvasva és a sorozatot nézve nehéz megmondani. Nagy ellentétek vannak a kettő között, de hogy a kérdésedre válaszoljak. Nos ebből a 3 szereplő közül èn nem nyiratnèk ki senkit. De szerintem a legesélyesebb Carol. Deryl tud magàra vigyázni és örök túlélő, ha meg megalna a sorozat sok rajongót veszítene el. Ő az egyik nagy kedvenc sokak között. Glenn meg folyton megússza a halált. Ezért nehéz megmondani, de majd meglátjuk mit hoznak nekünk a forgatókönyv írók és a rendezők :D
2016. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Azt aki nem nézi tovább mert meghal Daryl az nem igazi hanem csak valami divat rajongó..Az én kedvenc karakterem is már két évadja fejetlen mégse hagytam abba...
2016. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy Glenn lesz, mert mindenki arra számít hogy "áh ő úgyse mert nem a képregény alapján mennek", aztán bumm és mégis. :D

De rajta kívül még Maggie-t mondanám, ő ugye terhes is és a halála még megrázóbb lenne + Glenn átmenne Rick 2.0-ba.. És még Carol is esélyes.

2016. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Mi értelme lenne elsütni ugyanazt a poént? Szerintem hülyeség lenne, habár megeshet. Meggie megy a saját feje után és magát keveri bajba. Mondhatni, hogy emiatt is ment el Carol, akivel tuti valami nagy baj lesz majd.

Nem akarok Spoiler lenni, de az előzetesben megmondta a Deryl, hogy megkeresi Carolt. Lemerném fogadni, hogy kettőjük közül fog majd valami történni. Lehetséges, hogy Daryl pont megtalálja Carolt, akit netán megölnek majd vagy halálos sebet kap és Daryl kiakad és ő lesz Rick 2.0 és így fejezik be az évadot.

2016. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Gleent már egyszer eltemettük, nem hiszem hogy újra bedobnák ezt a kártyát.

Darylt sokan szeretik, szerintem a nézettség miatt nem írnák ki.


Szerintem Carol, Morgan vagy Michonne. Utóbbit elég sokat mutogatták és a Rickkel való viszonya is "rosszat sejtet" :) Abraham meg a többiek annyira nem régiek, bár igaz, Morgan sem.

2016. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem Glenn pont azért esélyes, mert azt gondoljuk, most már nem veszik elő ugyanazt a poént.

Morgan tényleg nem olyan régi aktív csapattagként, de ő az első évadból való.

2016. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
De elvileg az atlantai ötös közül lesz valaki.Rick meg Carl esélytelen,Carol elvileg nem lesz ott így marad Daryl vagy Glenn.
2016. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2016. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Ti mit néztek? Carol és Morgan mióta volt ott? Ennyi erővel mondhatnátok Judithot. -.- Amúgy szerintem a legesélyesebb Glenn. Akármennyire is bánnám, szerintem ő lesz az. :(
2016. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!