Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Suits című sorozatban ez...

A Suits című sorozatban ez szerintetek is egy elég nagy baki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez csak egy sorozat, de akkor se értek valamit... Ha a cég, ahol Harvey dolgozik olyan elit és nagy menő, hogy csak Harvardon végzetteket alkalmaznak, köztük is a legjobbakat, akik még az irodán belül is rivalizálnak, nem néznek utána az új munkatárs (Mike) tanulmányainak? Hogy lehet a vezetők elől eltitkolni, hogy nincs jogi végzettsége? Értem, hogy tudja a jogot, de az ilyen nagy nevű cégeknél nem az az alap, hogy leellenőrzik az új munkaerőt? Vagy csak bemondásra elhiszik, hogy a Harvardon végzett?

2016. márc. 11. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező te dolgoztál már valaha?Soha nem ellenőriz le téged senki semmilyen cégnél csak a KÖZVETLEN felettesed, ezt nehéz megérteni? Akármilyen jó hírű az a cég akkor se fogja senki se ellenőrizni Mike-t mert vagy nincs hozzá joga vagy nem érdekli mert az ebben illetékes már leellenőrizte, ezt olyan nehéz megérteni? Nincs benne baki, ne keresd a semmit!
2016. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az orvosos példámmal semmi gond nincs. Ha besétálsz egy kórházba, hogy X klinikán dolgoztál hasi sebész szakorvosként 6-7 évig, nehogy már a nulláról kezdd, és ott kelljen rezidensként kezdened....
2016. márc. 14. 15:51
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12. de gond van mert eddig egy friss diplomásról volt szó,aki gyakornoknak megy oda és nem egy 6-7 év tapasztalattal rendelkező sebészről, már te se tudod hogy mit találj ki hogy igazad legyen de beláthatnád hogy nincs igazad és lezárhatnád vagy beismerhetnéd.
2016. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként főleg az a gyanús nekem, hogy a Harvard dalos meg pizzázós baki után se volt senkinek gyanús, hogy kamuzik a srác, de mindegy.... Legyen igazatok.
2016. márc. 14. 16:01
 15/17 anonim ***** válasza:
az egy dal volt,nem egy szakmabeli kérdés,a Harvardra tanulni mennek,nem dalokat tanulni,nem kötelező mind a 20.000 odajárónak tudni,és egy dal miatt senkit se fognak átvizsgálni.
2016. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyik se szakmabeli kérdés, de az már csak gyanús, hogy egy olyan kérdésre se tud választ adni, ami nem a joggal, hanem az egyetemmel, egyetemi élettel kapcsolatos. Ja, és amit mindneki tud az irodában.
2016. márc. 14. 16:33
 17/17 anonim ***** válasza:
16. Én inkább furcsának mondanám mint gyanúsnak,és ez egy olyan apró dolog ami miatt senki se kezd el Sherlockot játszani, jó te biztos kezdenél mert te tudod a titkot :)
2016. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!