Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TWD fanok! Hörsöl miert hal meg?

Lunayaso kérdése:

TWD fanok! Hörsöl miert hal meg?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni h horsol miert hal meg es hogy miert olik meg. En tudom hogy a kormanyzo oli meg de miert es hogy miert van kormanyzo egy ilyen vilagba (szoval ertitek) mert en azt hittem hogy csak a koborlok olnek de ugy latszik az emberek is. Bocsi en csak a 3. Evadnal tartok de nagyon kivancsi vagyok ra mert szerettem horsolt.

2016. márc. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak a harmadik évadnál jársz, szerintem nem kellene spoilerezned magadnak :D éppen elég, hogy ezt már tudod :D

no de ha te ilyen kis szadista vagy(pacsi), elmondom :D

Tehát, a Kormányzó el akarja foglalni a börtönt, és ezért túszul ejti Hesrhelt és Michonne-t. Rick megpróbálja rábeszélni, hogy éljenek együtt a börtönben. Megpróbál rábeszélni a Kormányzó emberségére. A Kormányzó nem hisz neki (mivel már egy kicsit bekattant agyilag) és dühében megöli Hershelt. (Ennek amúgy szimbolikus jelentése is van, mert Hershel az emberséget, a jóságot szimbolizálja, gondolom én :D)

Másik kérdésedre pedig: az emberek rosszabbak mint a járkálók. Mivel a járkálóknak már nincsenek gondolataik, csak öszötenik, mint az állatoknak, nem lehet őket hibáztatni, amiért esznek és ölnek. Viszont az emberek gonoszak és ez az apokaliptikus világ még jobban előhozza ezt a gonoszságot. Mivel már nem egy szabályokkal teli, elvárásokkal teli világban élnek, nem kell elrejteniük ezt, nem fogja őket megbüntetni senki. stb stb :)

2016. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ajh koszonom:) nagyon sajnalom hershelt:/ mondegy nagyon szepen koszonom a valasztajd mindenkeppen folytatom a sorozatot csak kicsit szomoru:D
2016. márc. 2. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
KB onnantól kezdődik szerintem a sorozat mélyrepülése. A negyedik évad második felének az elején meglátod.
2016. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ötödiknél tartok és nekem még mindig tetszik, sőt...! O.o
2016. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már unom hogy mindig ugyan az jön... érdekes, előző kommentem óta néztem meg az új részt (S06E11) és teljesen más szemszögből közelíti meg az új város a mostanit. Zseniális volt a Rick féle "Hát akkó' Mivan?" jelenet komolyan. Hosszú évadot óta a legerősebb rész volt!
2016. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért halt meg, mert elvesztette a fejét.
2016. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Kormányzó nem nem hitt neki, hanem látta a kételyt a saját embereinél, hogy már nem biztos, hogy támadni akarnak Rick hatására és ő véletlen sem megbeszélni akarta, meg együttélni, hanem kiírtani az egész bagázst.


Ha nem öli meg Hershelt, akkor nem tör ki harc és a végén még mindenki egymás vállára borul boldogan élnek a börtönben míg meg nem halnak, őt meg agyoncsapják, mert egy kiderül, hogy hazug és manipulatív.


Így viszont, elérte, amit akart, elkezdtek lőni és a saját emberei közül (szinte) egy sem gondolkodott tovább azon, hogy ember, igaza van annak a fószernak, elég nagy a hely, normálisnak tűnnek, miért is kéne kiírtani egymást, hanem lőttek ők is.

2016. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónál a pont! (első)
2016. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!