Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért beszél Nemes Jeles...

Miért beszél Nemes Jeles László ilyen nyeglén?

Figyelt kérdés
Ez már sztárallűr vagy ilyen furcsa orrhang-szerűen, nazálisan beszél? Azt tudom, hogy Franciaországban élt, lehet a nyelvvel van összefüggésben.

2016. febr. 28. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg szinte már idegesítő. Amúgy szerintem ez legfőképp a stílusából adódik, hogy ő ilyen ember, meg amit mondtál.
2016. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban és New Yorkban élet és tanult, talán emiatt is "elszokott" már a magyar nyelvtől. Az angolt elég jól beszéli, hasonlítsd csak össze az Oscar beszédjét a magyar interjúval, ég és föld. Úgy beszél magyarul, mint egy külföldi, aki mostanában tanulta. Mifelénk az ilyesfajta beszédre azt mondjuk: "gagyiul beszél" :D
2016. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Eléggé kereste a szavakat az Oscar köszönő beszédében, meg nem mondtam volna, hogy beszél angolul... :-O
2016. márc. 1. 23:49
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Majd ha Te Oscart kapsz, Te is keresni fogod a szavakat, meg magyarul is...
2016. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Volt ideje felkészülni, csak nem valamelyik rokona vagy, hogy így megsértődtél?


Érdekes, hogy fél éve készítik fel az embereket az újabb Holokauszt emlékre, az alkotókat pedig arra, hogy nyerni fognak és ez alatt sem volt képes egyikük sem megtanulni 3 értelmes összefüggő mondatot, amit a riportereknek mondjanak. Egyikük sem. Röhrig egyenesen tapló, ahogy gyalázza az Oscar díjátadót, több szerénység és alázat illene az ilyen elsőfilmes, később süllyesztőben landoló emberektől. Már csak azért is, mert egy országot képvisel, még ha ilyenkor nyilván kivonja magát magyarsága alól.


Nem gyalázni akarom egyiküket sem, a filmet még nem volt alkalmam megnézni, a kérdés a rendező beszédstílusára irányult, nem offenzív módon, bár most mintha részedről ezt érezném.


Azóta láttam újabb interjút Nemessel, és azóta csak azt mondom, illett volna felkészülni két értelmes mondattal és nem nyökögni, nyögdécselni, mint valami fogyatékos "hülyegyerek".


Tudok magyarul, nem értem a megjegyzésed. :) Szerintem megfelelően beszélem a nyelvet.

2016. márc. 5. 12:52
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
A véleményed nem az alkotókat minősíti, hanem saját magadat.
2016. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zolii5000 válasza:
Na ugyan miért?.Szerintem mindenki tudja a helyes választ, csakhát ugye...
2016. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Hat azert az elég nagy szégyen, hogy akik itt nyerik nekünk a Oscart azt csak úgy gyalázzák! Gézának meg volt a maga véleménye, amit elmondott, lehet jobb lett volna magában tartani, de tisztelet ezért neki, hogy nem nyalizik ossze-vissza. Az egyik sajtotajekoztatojaban elmondta László, hogy a sok külföld miatt
2016. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Bocs folytatom tehát a sok külföld miatt beszél rosszul. Es Szerintem, SZERINTEM mindenkinek meg van a joga egyéni véleménnyel rendelkezni, de szerintem kifogástalan film!!! Van benne pár kusza szál amit nekünk hagytak, hogy 'színezzuk ki' a saját kepzeletunkel. A szenvedést es a reménytelenséget is nagyon jol át adja. Lehet, hogy kicsit mas világban elek, de 13evesen lány létemre büszke vagyok arra, hogy ilyen emberek vannak a filmiparban!
2016. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak nem a kis Anna Frank vagy? Olvastam a naplódat.
2016. ápr. 11. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!