Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért beszél Nemes Jeles...

Miért beszél Nemes Jeles László ilyen nyeglén?

Figyelt kérdés
Ez már sztárallűr vagy ilyen furcsa orrhang-szerűen, nazálisan beszél? Azt tudom, hogy Franciaországban élt, lehet a nyelvvel van összefüggésben.

2016. febr. 28. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De, francba lebuktam...😂😒😒
2016. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 lucky.s. ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon jól beszél angolul. Kíváncsi lennék,ha kapnál egy Oscar díjat és ki kellene mennem átvenni, mennyire lennél összeszedett..nem azért startolt rá az egyik mondatra,mert hülye és nem készült fel, hanem azért mert izgatott volt. Ne haragudj, de iszonyat buta lehetsz,ha ezt el kell magyarázni..amikor átveszi a díjat és először fordul a mikrofon felé, látszik a szemén, hogy megérintette a dolog és nagyon is meghatódott...
2016. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, leülhetsz.

(bő fél évvel később, még minek kontrázol rá?)

2016. szept. 25. 17:26
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Te kerdeztel o meg válaszolt! Ha ennyire faj mas hozzáállása nem kell ide kiírni, hogy egy embert kritizalj! Üdv: Anne Frank 😒😒
2016. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Álszentnek tűnik, ez a "kapnál egy Oszkárt, hebegnél-habognál-e" hsz.


Előre tudott volt a témaválasztás kapcsán, megkapja a kategória díját.


Tehát illett volna felkészülni rá és nem előadni a meglepődöttet.

Mindenki felkészül a köszönő soraival, ennyivel megtiszteli az egybegyűlteket és a nézőket. Csupán ennyit jegyeztem meg.

Minden másban egyetértek.

2016. szept. 25. 18:54
 16/16 lucky.s. ***** válasza:
52%
Azért most írtam, mert most láttam a kérdést és iszonyatosan felhúzott a komment szekció.Hogy milyen ostobák vagytok. Egyáltalán nem volt biztos a díj, de ha az is lett volna, ilyenre felkészülni lehetetlen. A semmiből bepottyanni a filmes világ elitjébe igazán sokkoló dolog lehet, de ezt magyarázni Neked semmmi értelme, mert nagyon nagyon nem érted az egészet.
2016. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!