Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER SPOILER! Star Wars

SPOILER SPOILER! Star Wars

Figyelt kérdés
Az új Star Wars filmben mi lesz Han Solo sorsa tényleg meghal? Olyan írjon aki már látta és ha meghal akkor ki fogja megölni ? Mielőtt okoskodna valaki ,hogy menj el moziba és megtudod azzal közlöm,hogy 400 km-re van tőlem a legközelebbi mozi úgy,hogy erős SPOILERT KÉREK !!! Tényleg Leila és Han Solo gyermeke a gonosz Sith átállt a sötét oldalra ?

2015. dec. 18. 22:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem lőttem le semmit sem kérdeztem haver kérdeztem a kérdés nem egyenlő a válasszal is
2015. dec. 20. 16:48
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésben benne van, hogy "spoiler". Aki megnyitotta, mégis mire számít, hogy gumikacsák lesznek itt?:D a kérdezó jelezte, hát minek nyitottátok meg?


SPOILER

Ben Organa-Solot Luke valaha tanítani kezdte, de átállt a sötét oldalra és Kylo Ren néven gonoshkodott... Han (Leia nyomására) megpróbálja visszatéríteni az amúgy labilis Kylot. Viaskodikmagában, de végül leszúrja az apját. Lesz egy párbaj, ott megsérül, és a főgonosz mondja, hogy vigyék el hozzá, de az utolso képen Kylo csak ott fekszik, aztan a bolygo felrobban amin van... a kérdés persze megvan, vajon él e... szerintem szar lenne életben hagyni, irreális lenne, hogy rövid idő alatt megtalálják egy erdőben egy összeomló bolygón és meg is mentik..elcsépelt lenne

2015. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne irreális? Snoke azt is levágta, hogy a Millenium Falconon van a térkép, ha jól emlékszem. Pont Kylo erejét ne érezné, hogy hol van pontosan, ha egy térképet megérzett, hogy hol van és kinél?
2015. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sznuki lehet, hogy megerezte, de nem o cselekedett! Emlekezz, a 3. reszben is maga Sidius ment el a Mustafarra Vader testeert... ugy konnyu, ha tudod hol keresd

de a vegso parbajnal Kyloek elegge elhagytak a bazist, es Kylo raadasul ellenszenvezett a tiszttel, es nem kototte az orrara, hogy hova megy... vagyis nem tudhatjak a koztisztek es kozkatonak, hogy Kylo hol fekudt el, vagyis mire atfesulik az erdot, az rengeteg ido, es a bolygo ugye meg Kylo mellett is szakadt befele, tehat max 10 perc, hogy Kylo testet nem yeli el az omlas es a robbanas...

persze az idovel nagyon nem voltak tisztaban a filmben... egy lezernyalab fenysebeseggel halad, vagyis evek kellenenek hogy fenyeveket lekuzdve kulonbozo bolygokig eljusson... namindegy:D

persze Kylo nagy eselyel tulelte, de szerintem a fentiek miatt nem lenne realis


bocsi a hibakert es ekezehianyert

2015. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ahogy Chewie felszedte az erdőből Rey-t és Finn-t a Falconnal, ugyanúgy miért ne találnák meg Kylo-t Snoke emberei?
2015. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk igaz. Bar akkor sem ertettem, honnan a fszbol jott ez oda:D persze Chewie kb vagta mi a helyzet. Na mindegy, 2 ev mulva kiderul, addig kar spekulalni:D en orulnek, ha Kylo meghalna, nem kellene huzninyuzni a temat. En Solot kevesebbert is megoltem volna, a halhatatlan hosok elohalotta teszik a filmet.
2015. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért haljon meg Kylo? Nem látnám logikusnak, hogy felvezettek egy sötét harcost, majd elteszik a fiókba. Akkor pótolni kéne, de ki lenne az új sötét tanonc? Rey? Végülis miért ne, de nem tartom valószínűnek, hisz pont most ment el Lukehoz. Luke? Ő már rég átállt volna, minek ment el akkor remetéskedni. Egy új idegen sith lovag szerintem újabb kérdéseket vetne fel, ki ő, honnan jött, miért, stb. Így is van elég kérdés. Bár Darth Maulról sem tudtunk többet, egy epizódos sith lovag volt, legalábbis a film szempontjából.
2015. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

mint film, igazad van

mint világ, nincs igazad!:D

azért ne haljon meg, mert akkor a filmeseknek újra kell kezdeniük egy karakter építését? szarok a filmesekre, dolgozzanak meg a pénzükért!:Dírjanak történetet! és írjanak történelmet!


ha nézel Trónok harcát, akkor tudok egy kb érthető példát

Rob Starknak nagyra törő tervei és ígéretes jövője van.. és egyszercsak pfff meghal.. miért? mert a világ amiben él, ezt diktálta! igen, megakad egy történetszál emiatt, é snyilván nyílik egy új.. a StarWarsnak már csak a játékideje miatt is nehezebb dolga van..

..de azért ne tartsunk életben egy karaktert, mert különben nem tudunk mit kezdeni magunkkal!!!!:D


olvastam jópár könyvet a Birodalom bukása utánról... és a fele nem volt izgi.. tudod miért? mert tudtam, hogy nem fogják megölni sem Hant, sem Luke-ot. nem mernek nagyot dobni.. létrehoznak egy gonoszt, majd megölik egy, vagy három rész múlva a hőssel és juhú, vége a történetnek... egy filmben oké, egy könyvben oké, egy világban nem oké! egy karakter halálával nincs vége a történetnek! Az Első Rendet csapás érte, de talpra állhat, a főgonoszról semmit sem tudunk, valószínűleg van még nem kevés csillagrombóló rossz kezekben... van még itt sztori, és ez még mindig csak a Birodalom öröksége, semmi új!


ha a hős halhatatlan, oda az izgalom! én megsiratnám Bent, ha meghalna.. de ha nem, hiába szenvedett olyan látványosan:D

2015. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben magában volt benne a spoiler, amit kattintás nélkül is bárki elolvashtaott akaratlanul is, csak a kérdés jelentve lett és az adminok átírták.
2015. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék ha Kylo meghalna, sok van még a karakterében


Amúgy hamarabb ki fog az derülni, hogy meghalt-e vagy túlélte, mert szerintem a jövő év folyamán bejelentik a szereplőgárdát az új filmhez

2015. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!