Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az "A...

Gauldoth kérdése:

Mi a véleményetek az "A ébredő erő" -ről?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:

A sajátom:


Én nem vagyok az, akii szerint mindig csak a régiek jók, stb. Én pl. az első 3 epizódot is szerettem. ( Bár a klónok támadása szerintem is kicsit gyengébb lett). Viszont ma határozottan nem értek egyet Zolival. Ez a film ötlettelen és egyszerűen középszerű. A film nagyon rosszul van megkomponálva. Semmin és senkiért nem tudtam izgulni. Nincs háttér, nincs motiváció, nincsenek magyarázatok vannak, amelyek helyenként egyszerűek mint az ék.


Érződik, hogy Jar Jar Abrams egy az eredeti trilógiához hasonló filmet akart. De valamit nagyon félrértett. Ő sztoriban akart ugyanolyat, és nem összhatásban. Olyan, mint az eredeti trilógia, csak ki kell belőle vonni a misztikumot, és a karaktereket pedig helyettesítsétek be sima, nem felépített, szürke jellemekkel. Hülyén hangzik, igaz?


Szerintem ilyen lett. Egy középszerű, misztikum nélküli látványosan, nosztalgiával tálalva. De ez egy Star Wars film és ettől tökéleteset vártam. Ehelyett a történet szinte csak egy másolat, és azt a lassú építkezést a sztoriban, azt a féle mesterien kitalált mindenre van magyarázat feelinget tökéletesen elvesztette. Ez a film egyszerűen megtörténik, és én azon kaptam magam, hogy az új szereplők közül többeknek a nevén is gondolkoznom kellett, sőt a főhősökon túl van, akiét nem is tudom. Azr hiszem ez sokat elárul.


Mindent egybevetve: jó indulattal is mondik 6\10 az én szememben de ez Star Wars-nál nagyon kevés, pláne hogy ez a 3trilógia kitörölhetlen része marad. El tudom képzelni, hogy a jövőben, ha meg akarom nézni a 9részt egymás után, ezt ki fogom hagyni.


Remélem olvassátok a véleményem, írjátok le sajátotok is!

2015. dec. 18. 11:07
 2/5 anonim válasza:
Ird ki hogy spoiler! Vagy azzal menozol hogy te mar lattad? Mekkora csaszar vagy aztAAA!!!
2015. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem spoiler mentesen írtam. Ja, és igen felvágok :D

Nyugi, ne legyél dühös, nem csináltam semmi rosszat neked!

2015. dec. 18. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azután érdemes véleményezni ezt a részt, miután láttuk a 8-9-et... Ezen ugyanis nagyon érezhető, hogy csak egy felvezetés
2015. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet, hogy ez egy felvezetése a következő részeknek, ami nélkülözhetetlen ahhoz, hogy értsük mi történik. Az új szereplők és helyzetek be lettek mutatva és valószínűleg ez volt a cél. Nekem egyébként tetszett, várható volt, hogy más lesz, de azért jó volt.
2015. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!