Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na mit szóltok a Star Wars...

Na mit szóltok a Star Wars hoz, ki tetszett, ki nem, mi tetszett, mi nem?

Figyelt kérdés
Én Han fiától a falra másztam, a dühöngős karddal hadonászós jelenetek, mint egy durcás óvodás aki hisztizik, ET nagymamájától agyhalálom volt :), a sztori meg kissé laposnak találom, mikor az óriás halálcsillagnál jelenet remakek voltak hát kapartam a széket dühömben, hogy semmi újat nem tudnak kitalálni... A szinkron kimondottan szar, na és a burkolt multikulti reklám, tényleg gondosan ügyelve, hogy minden emberi rassz legyen... Bár indiait kifelejtették :D

2015. dec. 18. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
És Rey mi a francért nem otthon szül?
2015. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is csalódás volt :( és igen tényleg ET jutott nekünk is eszünkbe, ez egy Disney film, gagyi poénokkal jó látvánnyal, és semmi üzenettel, értékkel sőt...amiért az előző részekben harcoltak (6részen át) az erre a részre semmi lesz. Nincs béke, a sötét oldal újra erős, még nagyobb a halálcsillag, Luke elmenekül a hibája miatt, Han Soloék elválnak, hááát nehéz bármi szerethetőt találni ebben a filmben- na jó BB8-t mrgkedveltem, de csak őt, eltűnt minden bája, szerintem ez az a rész, ami leginkább a pénz motivált
2015. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett. Nyilván van benne pár dolog ami nem éppen SW hű és kicsit furcsa, de ez várható volt, hogy más lesz a hangulata. Ez egy előkészítő része volt a következő kettőnek, olyasmi mint anno a 2. rész, ami kicsit laposabbra és romantikusabbra sikerült, de az is jó volt, csak tele volt magyarázkodásokkal, hogy értsük mi miért történik később.

A 7-ben ugyan ez van. Szereplők bemutatás és a helyzet felvázolása.

És az óvodás vagdalózásával én is egyet értek, pont ugyanezt éreztem én is. A szinkron szerintem jó, sokkal rosszabbra számítottam.

A legnagyobb szívfájdalmam viszont Han halála, amihez kellett nem kevés idő, hogy feldolgozzam.

A lényeg, hogy magyarázkodós és tömör, meg kell emészteni. De nekem tetszett, annak ellenére, hogy más volt.

2015. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Így 3. Nézés után már némileg lehiggadtam, már csak a színésszel van bajom, mivel eleve ellenszenves, de karakter fejlődés szempontjából már nincs bajom a kamaszos vagdalózással, max az ábrázolása. Han-t tulajdonképpen nem láttuk meghalni, csak leesik... Mondjuk elégge valószínű, hogy meghalt...

Az említett politikai háttérüzeneteket még mindig nagyon érzem, + ami nem tetszik, hogy van illetve volt a köztársaság, van az első rend, és az ellenállás... Viszont nem igen értelmezhető számomra, hogy a köztársaság és az ellenállás milyen politikai kapcsolatban állnak egymással...

2015. dec. 21. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előzmény filmek a legjobbak
2015. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel a filmmel semmi bajom sincsen
2015. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően tetszett. Kicsit soknak éreztem, hogy négy részen belül már a 3. halálcsillagot látjuk, tényleg kitalálhattak volna valami eredetibbet, de a karakterek szerintem nagyon jók, és elviszik a hátukon az egészet. Han fia tényleg hisztis, de miért baj ez? Nem ő a főgonosz. Optimista vagyok a következő részekkel kapcsolatban: szerintem, ha kicsit bátrabban nyúlnak a sztorihoz, akkor ezekkel a karakterekkel valami olyan klassz dolog sülhet ki belőle, amilyen még nem volt a Star Wars galaxisban. :)
2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Süle Dominik ***** válasza:
Valamely szinten Remake lett mert az film elején ugyanugy van egy öreg van egy alak aki egy üzenetet/térképet rejt ugyanugy van egy kis droid ugyanugy van egy fiatal hős Rey/Finn. Ugyanugy van egy gonosz és egy tábornok féle sőt egy nagy űrállomás is van meg egy sivatagos bolygó csak homokbuckák nélkül. Ugyanúgy van egy hős pilóta és egy idős és bölcs hős sőt egy bolygó is mint a Yavin volt hívjuk mondjuk Takodanának és a végén is van egy párbaj. Összeségében nem volt rossz én élveztem viszont a film minuszként írhatja fel magának hogy lezáratlan maradt a történet. Mutatot uj dolgokat és régieket értsd remakeket. Ha értékelni kéne 78%-ot mondanék rá a 100-ból
2016. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy lezáratlan a történet, mivel jön még 2 rész...

+2 spin off

2016. márc. 29. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!