Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a beteges Star Wars-hisz...

Mi ez a beteges Star Wars-hisztéria?

Figyelt kérdés

Ijesztő látni a felvételeket a tolongó emberekről, még a pattogatott kukoricáért is óriási sor áll...


Bezzeg amikor az Aferimet mutatták be premier előtt, 40%-on sem pörgött az Uránia díszterme...Noha látatlanban nem lehet ítélkezni, azért az valószínűleg kicsit nagyobb kaliberű film.


2015. dec. 18. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ebben semmi beteges, ez a Star Wars....
2015. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát, nekem ne mondja senki, hogy normális ez a tömeghisztéria, akármilyen filmről is legyen szó :D mintha aranyat osztogatnának...
2015. dec. 18. 00:26
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Akkora felhajtása van mint annak idején a harry potternek vagy egy együttes/ énekes koncertjén.

Nincs ebben semmi kiakasztó. Star Wars egy jó film. MOndom ezt úgy, hogy én inkább Star Trek rajongó vagyok. Aferim filmről életemben nem hallottam, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Nem is venném egy kalap alá egy kultusz filmet egy román filmmel.

2015. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Star Wars egy jó széria, volt... valamikor régen... de ma már csak a marketingesek futtatják fel. Nem tudom milyen lesz az új film de 100 hogy egy CGI orgia semmi több. Bezzeg az év pár értelmes filmjeit még csak le sem adták a magyar mozik.
2015. dec. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3 Egy menő énekes, együttes egy adott helyen ad egy évben egy-két koncertet, jó hogy tódul a nép, teljesen más helyzet, mint itt, egy olyan filmnél, amit még három hónapig bármikor meg lehet nézni a moziban, de pár nap múlva egyéb módon is hozzáférhető lesz úgyis.


A Harry Potter jó példa a nép elképesztően silány művészethez való érzékére és a mainstream iránti fogékonyságára.


Említett oláh filmet pedig mindenképp ajánlom megtekintésre, épp valamelyik nap láttam már Ncore-on is. Hogy nem hallottál róla, az balszerencse, az ehhez hasonló kincsek felfedezéséhez hasznos lehet időnként a CC-k kínálatán túltekinteni.

2015. dec. 18. 00:53
 6/20 anonim ***** válasza:

A Star Wars képes tömegeket vonzani, mert kisebbekhez és nagyobbakhoz is szól, több évtizede megy, voltaképp mindnehol ismerik, és az is tud róla vlamit nagy esélylel, aki nem is látta. Ezenkívül igen, kultuszfilmek lettek belőle. Ha bejön valakinek, ha nem ,ez tény - én ne mvagoy krajongó egyébként, engem hidegen hagy.


Miért voltnuk csak kb. 10-en az Artiston, miért voltunk kb 15-en a Saul fián...? jó kérdések ezek afilmekkel kapcsolatban, de nem ítélkezni jöttem más témában.


Egyébként meg az új Sta Wars esetében ügyeltek rá, hogy cksa akkor legyne cgi, amikor feltétlen kell, ezért díszletek, jelemzek.... vannak, hasonlóan az eredeti filmekben -, többségben, szóval ez a CGI-ozás most nem giazán illi kide.

2015. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg a média fújja fel és erre gondolják, hogy milyen trendi és egyből rohan mindenki Star Warsos pólót meg bögrét venni
2015. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Régi rajongók + a csordában követik egymást.
2015. dec. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs nagy hisztéria cask nagy marketing!
2015. dec. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kicsit unalmas már az ehhez hasonló kérdések is. Azon meg, hogy a magyarokat nem érdekli egy román film, ami a cigányokról szól, azon nem kell meglepődni.
2015. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!