Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem szeretem a Star...

Csak én nem szeretem a Star Wars franchise-t?

Figyelt kérdés

Nem szidni akarom, megértem hogy sokan szeretik, azt is hogy hatalmas siker.

Az én véleményem viszont az hogy gyerekes, meg a szereplők sem veszik magukat komolyan. Láttam a birodalom visszavág és a Jedi visszatér részeket azok alapján mondom ezt. Nekem a terminator filmek valahogy mindig jobban bejöttek, főleg az első rész. Érdekel hogy csak egymagam vagyok aki nem rajong érte vagy mások is éreznek így? Azért itt kérdezem mert az ismerős köreimben is mindenki szereti :D


2015. dec. 17. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te.
2015. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik, mert az utolsó 3 rész technológia silány szintjén és a régi 80-as évek lejárt színészeivel csinálják tovább...sokkal jobb lenne ha fejlett technológiai szinten csinálták volna mint az első három részt legjobb 3. rész volt, szerintem nem fogja megütni azt a szintet, tehát nem.
2015. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Butaság összehasonlítani a kettőt. A Star Wars a 70-es évek végének a korszakalkotó műve, a Jedi visszatér ezt a stílust követte, a terminátor meg már egy évvel később, egy másik korszak elején. Kb mintha Bachot és Mozartot próbálnád összehasonlítani.
2015. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es, milyen világban élsz, ahol:

- technológiailag silánynak számít, amit a filmből láttál, de az előzmények videojáték kinézetű, túlcifrázott, számítógépes művilága meg jó, csak azért, mert "fejlett" eszközökkel csinálták

- jogos egy egész multimédia franchise-t elítélni pusztán a filmeffektekhez felhasznált technológia látszólagos fejlettsége alapján

- Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver és társaik 80-as évekbeli filmekben szerepeltek

- logikusnak számít magasztalni a 3. részt és egyazon mondani belül kijelenteni, hogy nem szereted a Star Wars-t


Na mindegy.


Kérdező: Nem te vagy az egyetlen. Sőt, biztosra veszem, hogy nemsokára egyre több ugyanilyen kérdést fogunk látni, mihelyst az új film révén beindul a Star Wars mánia.


Bár nem igazán értem a Terminátorral vont párhuzamot, hiszen teljesen más műfajú filmekről van szó. Utóbbi kemény sci-fi horror, míg a Star Wars fiatalabbaknak való fantasy-jellegű űropera. Azért tűnhet gyerekesnek, mert tényleg főként őket célozza meg, de ettől még nem lesz rosszabb vagy jobb, mint egy Terminátor-kaliberű mű. Két külön kategóriába tartoznak, máshogy ítélendők meg. Világos, hogy lesz, akinek az egyik bejön, a másik meg nem, szóval nem kell attól tartanod, hogy a világ kb. 7 milliárd embere közül te lennél az egyetlen, aki így vélekedik.

2015. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem láttam de vmiért én is utálom. Kedvencem

Vissza a j.

Terminator

Transformers

Reszkessetek b!

Schifi katasztrofa filmek.

2016. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!