Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok a star wars végzete...

Sima Yi kérdése:

Olvastátok a star wars végzetes szövetség című könyvet? Kinek hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Sean Williams: Star Wars: Végzetes szövetség

2012. júl. 18. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, ezt pont nem, de másokat igen, és azok jók voltak. Imádom a Star Wars-t! :)

Majd írd le, hogy milyen, ha elolvastad. :)


Melyik időszakban játszódik?

2012. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a régi köztársaság és a sith birodalom idején

és kicsi a könyvről :A Köztársaság és a Sith Birodalom egyaránt felbolydul, amikor az egyik hutt bűnszervezet árverést rendez. A Köztársaság a fiatal Jedi-padavant, Shigar Konshit küldi nyomozni, oldalán egy volt elitkatonával. A Birodalom egy Sith-tanítványt bíz meg a küldetéssel, aki maga sem tudja még, hogy a múltja megdöbbentő titkokat rejt. Egy lépéssel előttük jár a rejtélyes mandalori, Dao Stryver aki szintén a saját terveit szövögeti. Bár egyikük sem tudja pontosan, hogy mi az a kincs, ami a huttok kezébe került, mindannyiuk feltett szándéka, hogy megszerzik azt. Azonban az igazság végzetes. A Köztársaságnak és a Birodalomnak, a Jediknek és a Sith-eknek olyat kell tenniük, amit azelőtt soha: össze kell fogniuk. A kincs ugyanis olyan veszélyt hordoz, amely képes elpusztítani az egész Galaxist...

2012. júl. 18. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól hangzik. :)

Én a Jedi Apprentice-sorozatot olvastam, meg pár, azt kiegészítő könyvet mostanában.

2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én most az utolsó parancs című könyvet olvasom
2012. júl. 19. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én még nem tudtam elolvasni, e-bookban várom, :(
2012. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha idegen nyelven is jó, akkor 100%, hogy le tudod tölteni netről, csak írd be google-ba!


Nekem a teljes Jedi Apprentice-sorozat, meg a többi hasonló könyv is így van meg. Mondjuk spanyolul, de angolul is persze biztosan fenn vannak.

2012. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
decemberben új star wars könyvel gazdagodunk :)
2012. júl. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!