Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Debrecen Star Wars-ra jegyvásá...

Debrecen Star Wars-ra jegyvásárlás?

Figyelt kérdés

Hello, online szeretnék jegyet foglalni a Star Warsra pl. hetfőre, nézegettem a Cinema City oldalát : [link]


Ahol megnéztem és hétfőre 3d-be van szinte minden órára jegy, ez hogy lehetséges ha több mint 1 órás a film ? Van több moziterem is? A lefoglalt jegyet ki kell nyomtatni vagy mivel kell bizonyítni hogy megvan a jegy? Ja és online kell kifizetni pl. kártyával vagy a helyszínen kell kifizetni ?



2015. dec. 16. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Több terembe megy a film igen! Ha lefoglalod akkor a helyszínen kell fizetni, ha pedig megveszemre mész akkor pedig paypallal megveheted! A lefoglalásnál pedig csak a foglalási számot kérik és adják a jegyet!
2015. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, megvettem a jegyet, 3D szemüveges jegyet vettem, ezt a bejáratnál adják igaz oda ?


A mozitermek mind egyforma méretüek (legalábbis a vászon) ha nem egyforma akkor meik mekkora méretü ? 5-ös terembe kaptam jegyet

2015. dec. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!