Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még más is így, hogy egy...

Van még más is így, hogy egy nagyon kicsit sem érdekli a Star Wars 7?

Figyelt kérdés

Meglepődve látom, hogy az első napokban szinte félóránként játsszák majd a mozik. Én még nem nagyon emlékszem ilyen szintű őrületre a mozikban.

Nem vetem meg a filmet, sem a rajongóit - egyszerűen csak engem nem érdekel. Kb. egyedül azt a 90es évek-beli verziót láttam, s azzal úgy be is teltem.


Ti hogy vagytok ezzel?


23f



2015. dec. 15. 21:49
1 2
 1/15 Blade Bone ***** válasza:
58%
Semelyik része nem érdekel, hogy őszínte legyek. :D Ezen kívül még a Harry Potter sem, meg a Gyűrűk ura sem, abszolút hidegen hagynak..
2015. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, nem érdekel. A Gyűrűk ura sem. Sőt, a Marvel és DC filmek sem. Olyan magasról xarok rájuk, hogy csak úgy toccsan.
2015. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
53%
senkit nem érdekel semenyik része
2015. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, de az elszánt vergődést hogy gyorsan megnézi mindenki, azt én sem értem. Rajongó vagyok még star wars szerepjátékot is szoktam játszani, még se gondolom hogy azonnal meg kéne néznem a filmet. Ami érdekes, mert nálam sokkal kevésbé fanatikusok meg törik magukat érte. Majd megnézem azt kész.
2015. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
A Star Wars a világ legnagyobb és legértékesebb filmes univerzuma... Miért kell meglepődni az őrületen?
2015. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én mérsékelt álláspontot képviselek. Kedvelem a franchise-t, de nem rajongok érte, és az új filmet sem fogom moziban megnézni, mert annyira nagyon nem érdekel (plusz nem szeretek moziba járni).


De nem lepődöm meg a felhajtáson. A Star Wars nagy cucc.

2015. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem meg Adam Sandler nem érdekel, mégis van aki megőrül érte.


Az SW egyszerűen egy nagy, sokak által kedvelt, az egész világon hatalmas rajongótáborral rendelkező sorozat. Nyílvánvaló, hogy sok előadás lesz.

2015. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem cseppet nem erdekel。 Sot, olcso 、igenytelen filmnek tartom az elso reszt。[ inkabb megnezem a Death Note-ot はhatodszor is。
2015. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom miért lettem lepontozva, amit írtam nem személyes vélemény volt, hanem tények. Utána lehet nézni bárhol. Gazdaságilag a világ legértékesebb franchise-a. Illetve még soha nem volt ekkora hatása egyetlen filmnek sem a filmkészítésre és a popkultúrára, mint az 1977-es első rész. Mondhatni ez a film megváltoztatta a világot.


Az 5-ös válaszoló voltam.

2015. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Én akkora király vagyok, hogy még az sem érdekel, hogy titeket nem érdekel.
2015. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!