Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire gáz az, hogy valaki...

Mennyire gáz az, hogy valaki 17 éves létére nem látta még a Star Wars-t mellesleg nem is érdekli?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21 évesen ugyanígy érzek.
2015. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok és sem a Star Wars, sem a Gyűrűk urát nem láttam.

Egyáltalán nem érzem gáznak.. Miért merült benned ez fel?

2015. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire sem 'gaz'. Az a 'gaz', ha ezzel hatarozod meg magadat vagy epp valaki mast, marmint hogy latta-e vagy sem. Mindenesetre a filmkultura egyik meghatarozo darabja, rengeteg utalas van mas filmekben a Star Wars vilagara, de nem leszel lelkiszegeny, ha nem lattad vagy epp nem erted ezeket.
2015. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 21 éves vagyok, egy árva mukkot nem tudok a Star Wars-ról, sem a Harry Potter-ről, sem a Gyűrűk uráról és a többi sci-fi orientált dologról. Mindenki les, mint Rozi a moziban, mikor megemlítem, de valahogy ez nem tud izgatni. Úgy tesznek, mintha ezek ilyen alap dolgok lennének. :)

A kedvencem, mikor valaki elkezd áradozni ezekről a filmekről, elmeséli az egész story-t, de mellette az IQ-ja kb. az 50-et éri.

Akiknek van értelmes hozzáfűznivalója az persze kivétel.

Nem mondom azt, hogy teljesen elzárkózok előlük, de a sci-fi messze áll, elég nehéz lenne engem ilyenekre rávenni. Hívtak premierre is, de mondom köszönöm szépen, hívj meg valakit, akit érdekel is meg összetenné a kezét, ne egy olyan menjen el, akit nem érdekel. Így éreztem a Vasembernél is, hogy hű de jó, hű de szép, értettem is, de közben csak punnyadtam igazából.

2015. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: viszont a Harry Potter és a Gyűrűk Ura minden, csak nem sci-fi.
2015. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fantasy. Nem veszem külön őket ebben az esetben, nagyon messze nincs a kettő.

Annyi, hogy a sci-fi nem rugaszkodik el a tudomány állásától, de nekem ne szaladgáljanak mindenféle beszélgető és érző robotok. Érted mire gondolok. :)

2015. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat!

Csak legtöbbször azt hallom, hogy ha valaki nem látta rögtön negatívúmokkal illetik, hogy 'nem ember' stb...

2015. nov. 14. 21:42
 8/13 Kovi Körte ***** válasza:
És az gáz hogy,4 éves koromban láttam először a Star Wars-t és engem érdekel.A Gyűrűk ura és a Hobbit is tetszik,meg minden ilyen "fiús"film.(lány vagyok és az osztályban senkit se érdekel csak a facebook)
2015. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezek nem fiús filmek. Bárki nézheti őket.
2015. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem fiús filmek. Lány vagyok, mégis az egyik kedvenc filmsorozatom:)
2015. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!