Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar Aang és Korra legendája...

Avatar Aang és Korra legendája képeket keresek (szereplőkről), amiket le tudok tölteni a mobilomra-írnátok linket?

Figyelt kérdés

Olyan oldal kéne, ahova nem kell bejelentkezni, a képek pedig jó minőségben letölthetőek. A legjobb az lenne, hogyha a szereplők egészen, vagy derékig lennének a képen (nem rajzok).

Előre is köszönöm!



2015. dec. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rajzok? Akkor szerintem a google az egyetlen barátod. Deviantarton nagyon sok kép van,de azok nagyrészt rajzok.

Esetleg ezt nézd meg:

[link]

2015. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt hiszem, pont ilyesmit kerestem.

2015. dec. 2. 06:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolóm!

A link, amit küdtél jó, de amikor le akarok tölteni egy képet kiírja, hogy az internet leállt, és kilép. Megmondanád, kérlek, hogy ez miért van és mit csináljak?

(Mások válaszát is szívesen fogadom.)

2015. dec. 3. 06:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit bonyolult de próbáld meg így:


Ha találsz az oldalon egy képet kattints rá, ekkor bejön egy képnézegető. Kattints a jobb felső sarokban lévő "Share" feliratra. Itt bead neki két linket. A kép alatt lévő link fog kelleni,ami az URLs felirat.

Ha azt a linket bemásolod,beadja azt a lapot,amin csak az a kép van, katt rá és ott már le tudod menteni.

Egy példa:

[link]

és miután rákattintasz: [link]


Nem túl nagy képek sajnos. Remélem tudtam segíteni.

2015. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Majd ki fogom próbálni. Remélem, hogy ez be fog válni!

2015. dec. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!