Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni az Avatar-Aan...

Érdemes megnézni az Avatar-Aang legendáját az Avatar-Korra legendája előtt?

Figyelt kérdés
Engem leginkább az érdekelne, hogy megérteném-e a sorozatot, ha Aang legendáját nem nézem meg.

2015. szept. 22. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértenéd. De nem érdemes kihagyni, mivel az is nagyon jó.
2015. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs sok közük egymáshoz, szerintem értenéd. Viszont ettől függetlenül nézd meg Aang legendáját is, szerintem az sokkal jobb. A Korrán nagyon untam magam, csak a 2. évad feléig bírtam, utána ment a süllyesztőbe. De ízlések és pofonok.
2015. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nekem személy szerint az Aang legendája volt a favorit! A Korra legendáján nem, hogy végig untam az agyam, de feleslegesnek találtam. Számomra elvesztette a varázsát ezzel az új sorozattal.
2015. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Az Aang legendája nagyon jó , részben kötődik is a 2 sorozat , de nem lényeges annyira viszont pár karakter feltűnik a Korrában , ezért is érdemes lenne megnézni , hogy ne csak állj ott , hogy azok pl kicsodák. Egyébiránt viszont nagyon gyerekes is az Aang. A korra első pár része nagyon jó aztán egy bödületesen unalmas 2. évad jön. Viszont a 3. odateszi magát de nem hozza amit vártam tőle így sem.
2015. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az Aang legendája egy egész más minőségi szint, azt a Korra nélkül is feltétlenül érdemes megnézni.
2015. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnézem azt is. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. szept. 23. 19:22
 7/10 Krisipoke ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, érthető a Korra az Aang Legendája nélkül is, de azért jobb, ha megnézed, már csak azért is, mert fantasztikus. Viszont úgy érzem, a Korrát eléggé lehúzták itt, pedig az sem sokkal kevésbé jó, mint az Aang. Oké, a második évad első fele elég lapos, de az első, harmadik, és negyedik évad zseniálisak, és a másodiknak a második felében is van 1-2 gyöngyszem, pl. a háttértörténet az első avatárról.
2015. szept. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kis spoiler , úgyhogy a kérdező ne olvassa tovább!


Nekem a Korrával az volt a bajom , hogy Korra mindig egy kemény csajnak volt beállítva mindig erősnek mutatja magát és amikor ott kellene lenni a szeren mindig elbukik , ez alatt azt értem , hogy nem volt neki olyan mint Aang az utolsó évad végén mikor szétveri Ozai-t, ez volt a 3-4. évad legnagyobb problémája sőt az egészben kb Toph-é volt a legbadassabb jelenet sor szerintem.

2015. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért érdemes megnézni mert az Aang legendája a 61 rész alatt bemutat egy világot, amit később a Korra legendájában fölösleges lett volna megcsinálni hisz előtte megcsinálták.
2015. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%
Látom már régebbi a kérdés de: Értenéd csak vannak szereplők akiket nem tudnál hogy kicsoda így azért összefügg. Szerintem a Korra jobb bár a 2. évad tényleg unalmas... mondjuk a végén az is jó lesz!
2015. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!