Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar-Korra legendájában...

Avatar-Korra legendájában Sokka és Suki (Aang legendája) ugye már nem élnek, és (Katarát kivéve) semilyen rokonuk sem?

Figyelt kérdés
Katara, Zuko, Toph-róluk biztosan tudni, hogy élnek, szerepelnek is. De Sokkáékról semmi.

2015. okt. 30. 17:57
 1/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Sokkáról konkrétan mondta Katara az elején, hogy már nem él. Szerintem az általad említett szereplőkön kívül már senki nem él, kivéve persze a szellemeket, pl. Wan Shi Tong is szerepelt a Korrában is.
2015. okt. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz is, én is emlékszem, hogy Katara mondta, hogy Sokka már nem él. Szóval akkor már Suki sem él. Köszi a választ.
2015. okt. 31. 06:57
 3/5 anonim válasza:
49%
Szia ! Ha jól tudom, akkor Suki még fiatal korában elhalálozott
2020. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisipoke ***** válasza:
100%

Utolsó: Tudtommal nem volt róla sehol szó, hogy meddig élt, és nem is találtam erre vonatkozó információt.


Viszont arról sem tudni, hogy meddig voltak együtt Sokkával. Azt pl. biztosan tudni, hogy Zuko és Mai nem maradtak együtt.


Egyébként technikailag Katara gyerekei és unokái is Sokka rokonai, és rólunk is tudunk. :) De egyébként semmi konkrét.

2020. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
4-es nekem a testvérem mondta, hogy az egyik képregényben utaltak rá, vagy valami ilyesmi.
2020. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!