Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS rajongók! Ti mit gondoltok...

AHS rajongók! Ti mit gondoltok erről? (Tate & Violet)

Figyelt kérdés
Szóval most fejeztem be az 1. évadot és nem bírom elfogadni a végét! :D Csak érdekelne a véleményetek arról, hogy "szakítottak". Tök rossz, hogy így lett vége a történetüknek véleményem szerint. :/ Valami kis reményt a legvégén adhattak volna, hogy egyszer még újra együtt lesznek...
2015. nov. 21. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Majd a 3.-ban megint összejönnek :) Aztán ott majd vered a fejed a falba :D
2015. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez lehet számukra az örök kárhozat talán? Nagyon jó a vége. Még "rugdos" az emberbe párat.
2015. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, nem jönnek össze "megint". A 3. évadban Evan és Taissa nem Tate és Violet, hanem Kyle és Zoe.



Egyébként én sem örültem az 1. évad befejezésének, de hát ez van, így lett megírva.

2015. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barack20 ***** válasza:
De amúgy egy csomó olyat olvastam hogy Zoe meghal a 3.évad végén, meghal igen, de vissza hozza Fiona lánya aki a legfőbb lett egyébként. Nem tudom hogy együtt lesznek-e de Zoe nem hal meg sőt a tanács tagja lesz
2020. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!