Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Mit gondoltok a...

Animések! Mit gondoltok a mostani őszi szezonról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyenge, szokásosan, de már évek óta iszonyat mélyponton van a felhozatal. Animék 90% ecchi meg alsóbb kategóriás harcközpontú shounen, és van nagyon kevés nézni érdemes anime.


Nem szabad mostanság semmit szinte elvárni a szezonoktól, meg a bennük érkező animéktől mert csalódást okoznak, tömegtermék a legtöbbjük, ami meg nem.... annak meg respect csak nem lesz úgyse sikeres és nem él meg sokat, sajnos.

2015. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. okt. 18. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A mostani szezonból csak a Haikyuu 2-t, a Comet Lucifert, Owari no Seraph 2-t, és a Noragami 2-t nézem.


A Comet Lucifertől nem vártam sokat, így nem okozott csalódást. Nincs benne semmi extra, de elszórakoztatom magam rajta.


A Haikyuu szerintem továbbra is hozza a színvonalat, azt teszi, amire való: megnevettet. Mondjuk nem tudnék rosszat mondani róla, mert nagyon imádom:D


Az Owari no Seraph még mindig egy klisémoslék, de ez van. Egyetlen szereplő beszólásaiért nézem, meg azért, mert bejön a grafikája.


Tisztában vagyok vele, hogy a Noragami egy középkategóriás shounen, de szeretem a mangáját, és mindenképpen látni akarom a jeleneteket mozogva is. Plusz nagyon bírom Yatot, állat a srác:D És itt is pluszpont a grafika.

2015. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Owari no Seraph grafikája? Hokuto no Kenból másolják kb pedig az egy 80as évekbeli anime. :D Amúgy Klisémoslék, ez a beszólás tetszik! :D
2015. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2015. okt. 22. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg klisémoslék(ez de tetszik)van a szezonban, de ez megy már lassan 6-7 éve(amikor 60%-ról 90-re ugrott ezeknek az aránya) ezért meg sem lepődöm.


Haikyuu 2-t nézem kikapcsol és vicces, másra nem is jó. One Punch Man a "Gintama2.0" sírvaröhögős cucc. Young Black Jack űdítő színfolt, hiszen az eredeti is nagy kedvencem. Két meglepően agyament szórakoztató kis szösszenet az Osomatsu-san és a Kare Baka. Sajnos pár dologba még nem volt időm belenézni: Subete ga F ni Naru, Kowabon, Kagewani, LupinIII.

2015. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Megy mindenkinek a zöld pacsi.

2015. okt. 22. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az újak tényleg nagyon gyengék, 1-1 be belenéztem de elég sablonosak és unalmasak is.

Szerencsére vannak folytatások is, amik annyira nem rosszak.

2015. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!