Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mien film/anime lesz 2016-ban?...

Macix10 kérdése:

Mien film/anime lesz 2016-ban? Tán lesz anime 2016-ban hazánkban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Mozira gondolsz? Moziban általában a legnagyobbaktól érkeznek filmek. Ghibili filmeket adnak a mozikban általában, azok megérdemlik a figyelmet. Amúgy kár lenne gagyi átlagshounenek mozijaira elmenni.


Legutóbb ha jól tudom a Kaze no Tachinu-t adták tavaly. Talán az Omoide no Marnie jöhetne jövőre, de nem tudom.

2015. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amugy 2016-ban lesz anime/shonen jump? Lesz leadva a TV-be? Én ezt olvastam- [link]
2015. okt. 17. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Shounen Jump minden héten van, az egy magazin. Ez a hír meg szerintem egy rohadtnagy fake. RTL miért vállalna be egy rétegkultúrát, ami hazánkban már évek óta megbukott...?


Az Inuyashát jó 10 éve ígérte az RTL hogy végig megkapjuk, azóta sincs semmi pedig elméletileg a szinkron is készen van rá.

2015. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az InuYashának én is azt hallodtam, hogy az összes része meg van! De lesz hazánkban 2016-ba anime Shonen jump ilyesmi??
2015. okt. 17. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
magyar vagy?
2015. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnét tudhatnánk? Egyelőre még az sem biztos, hogy valóban az RTL-nél vannak a linkben említett sorozatok jogai, mert nem érkezett róla megerősítés. Most még maximum csak pletykaként lehet kezelni a dolgot.


Mindenesetre annyi biztos, hogy az RTL már többször is elhasalt az animék vetítésével, és ezért sajnos nem túl valószínű, hogy ismét belevágnának. Főleg miután nemrég az Űrzavar című japán rajzolású animációs sorozatuk is elbukott. Más csatorna sem ad animéket, szóval ezért nem számítok arra, hogy jövőre érkeznének hozzánk ilyen művek.

2015. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!