Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a Poltergeist -...

Látta valaki a Poltergeist - Kopogó szellem című filmet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam róla, hogy azoknak ajánlják, akiknek tetszett a Démonok között című film. Ez is ilyen ijesztgetős (hirtelen történnek hangos ijesztő dolgok)? :D

A sztorija jó? Érdemes megnézni?



2015. okt. 16. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Én már letöltöttem, de csak holnap éjjel nézem meg. :) A Démonok között nekem tetszett, remélem ez is jó lesz. :D


A horrorfilmeknek nem igazán vannak történetük, csak a "Miért van ott az a démonka, és mit akar ottan?,, kérdésre válaszolnak. :D


A kritikája jó, eszerint érdemes megnézni, nem fogsz közben unatkozni. Legalábbis ezt mondják.

2015. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Igen, láttam. Nem volt valami nagy szám, semmi hirtelen ijesztgetés. :)
2015. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Az eredeti, vagy a remake-re gondolsz?

A Remaket nem rég néztem meg 3D-ben, nem számítottam sokra, de ez a film még annál is rosszabb, és még így 3D-ben sem volt olyan jelenet ami megijesztett volna. Ráadásul tele a film, hibákkal, logikai hülyeséggel. Inkább Sci-fi mint horror, ha edzett horror rajongó vagy, akkor hanyagold mert nagy csalódás lesz.

2015. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eredetire gondoltam, de mindegy is, akkor nem nézem meg. :D Rengeteg horrort néztem... tudtok valami tényleg jót? Most nem sorolom mit láttam már, mert nagyon hosszú lenne és eszembe sem jut mind, de írhatnátok pár tippet, olyat amitől meg lehet ijedni..sokszor.. :D :)
2015. okt. 17. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Az eredeti, nyolcvanas évekbelit, amit Hooper rendezett (gyakorlatilag meg Spielberg)?

Persze, gyerekkoromban szerettem. Pár éve láttam, és már gagyinak tűnik.

Második kérdésedre válaszolva: nem, nem kifejezetten jump scare-ekre épül. A sztori elég primkó, de ha fiatal vagy, megnézheted. Gyerekhorror, annak tökéletes.

2015. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már olyan fiatal sanos.. :D

Most már nem ijeszt meg akármi.

2015. okt. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!