Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért élem magam ennyire bele...

Miért élem magam ennyire bele a filmekbe?

Figyelt kérdés

A legtöbb filmbe nagyon beleélem magam, főleg a kalandba...

Ha megnézem a harry pottert, akkor nem tudok róla leállni egy ideig, és sorra megnézem az összes részét, elolvasom a könyveket, és olyanon gondolkodom, hogy milyen jó lenne ha lenne ilyen világ, és kissé hiszem is hogy van.

Nem tudom mi ez, de ugyanígy van ez gyűrök uránal, vagy más filmeknél.


2010. márc. 15. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen filmfanatikus vagy. nálam régebben volt ez. aztán szerintem az lett a baj,hogy sok filmet láttam már,beleuntam,meg gyakran ki tudtam találni mi lesz,hol kell megijedni hol nem,jó a trükk vagy béna,és már nem tudtam olyan átéléssel nézni. vagy rákészültem egy filmre,aztán csalódtam benne,mert nem azt hozta,amit elvártam tőle,így elmaradt a várt hatás.meg úgy veszem észre,mostanában futószalagon dobálják ki a stúdiók a filmeket,amikből minden harmadik sz.rt sem ér.néha jobb a bevált filmeknél maradni,amit ezerszer láttunk,de megnézzük ezeregyedszerre is.vagy van az embernek saját kedvence. mint neked a harry potter.az,hogy beleéled magad szerintem jó dolog.én a terminátorral voltam így.:)
2010. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!