Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok közöttben amikor a...

A Barátok közöttben amikor a Miki előtt lepergett az élete és csak a Nórára gondolt, azon egyszerűen elbőgtem magam, olyan megható volt! Szerintetek is?

Figyelt kérdés
14L
2011. aug. 23. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig szerettem a barátok köztöt de a mai rész után valahoyg nekem nagyon amatőrnek tűntek a színészek..úgy játszottak mint én harmadikos koromban a színjátszókörben..
2011. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

brazil szappanoperás volt


eddig a karakán jelleme miatt imádtam Mikit

de most már hitelét vesztette a keményfiú szerepben:S

nem tetszett

2011. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy BK rajongó, nem is nézem rendszeresen, de nagyjából tisztában vagyok a karakterekkel, meg hogy épp ki kivel. A tegnapi részt tudatosan megnéztem, és hihetetlen gáz volt. :D Mint a "Máricsuj" komolyan. :D Maga Miklós karaktere meg küzdött volna, nem a telefonját nézegeti. :"D
2011. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is megható volt. eléggé úgy tünik hogy Miki megint összejön Nórával. erre utalt már az is amikor beszorultak a fürdőszobába ketten, meg a tegnapi részben amikor nóra megérezte hogy van vmi..
2011. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is elsírtam magam, de aztán a következő kérdések merültek fel bennem:

Ha a lába be van szorulva, a vízben könnyebben lehetne mozgatni azt, ami beszorítja. Miért nem próbálták meg?

Balázs miért nem hordta el onnan a nagyobb dolgokat, hogy kevesebb idő alatt töltse be a teret a víz?

Mégis mi a jó franc volt ez? Misztikus összekapcsoltság? Hát remek. Már azt vártam, hogy kiderül, hogy Miklós nem is Balázs apja hanem Petié öcsém >.<


Nagyon megható volt, és igen is ez Miki karaktere. Kívül kemény, érzéstelen, jellemtelen. De belül neki vana legnagyobb szíve, és még mindig szereti Nórát, Balázst meg Timikét. Ők voltak az "utolsó gondolatai". De miki NEM HALHAT MEG! Magdi néni után ő volt a legeredetibb, a legjobb! :D Ha valami történik vele, akkor aláírást kel lgyűjtenünk, mint amikor gézát leszúrták. Akkor követelünk legalább egy Dallasos megoldást :D

2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!