Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új X-menben (az Elsők)...

Az új X-menben (az Elsők) Magneto miért nem vette le a végén egyszerűen Shaw sisakját?

Figyelt kérdés
Hiszen fémből van, nem?
2011. aug. 6. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az nem derült ki egyértelműen, hogy mi az anyaga a sisaknak, hiszen nem volt rá utalás.

A sisak meg azért kell neki, hogy megakadályozza a telepatikus támadásokat, meg persze baromi félelmetes is :)

2011. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, hogy miért kellett neki, de szerintem ez tök hülyeség, mert a sisak egyértelműen úgy názett ki, mint ami fémből van. Ráadásul a későbbi részekben a módosított sisakja is fémből van.
2011. aug. 6. 10:37
 3/6 A kérdező kommentje:
De van más is: ha Charles ennyire nem akarta, hogy Magneto kinyírja Shaw-t, akkor miért nem vette át az irányítást a tudata felett és sétált ki? Nem világos az a jelenet...
2011. aug. 6. 23:10
 4/6 anonim válasza:
mert rajta volt a sisak és az blokkolja a telepatikus irányítást, az előbbi válaszoló leírta.
2011. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én arról beszélek, amikor már Magneto "lekapta" róla a sisakot. Xavier akkor "lefagyasztotta" Shaw-t, hogy ne mozoghasson, és Magneto ezért tudta megölni, amit viszont Xavier nem akart. De lefagyasztás helyett miért nem vette át a tudata irányítását és sétált el vele?
2011. aug. 15. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
mert Xavier csak a gyengye elméjűeket tudja irányítani(az első x-men részben mondja farkasnak hogy irányítani is tud egyeseket).
2012. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!