Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem szemétség és...

Csak szerintem szemétség és érthetetlen, amit a nő az Egek Ura (Up in the air) c. filmben csinált? Aki látta a filmet, mit gondol róla?

Figyelt kérdés

A film arról szól, hogy van egy örökké utazó, magányos farkas (George Clooney), aki sose hitt a párkapcsolatokban és nevetségesnek tartja a házasságnak még a gondolatát is. Aztán találkozik egy nővel, aki látszólag teljesen ugyanilyen, emellett szintén rengeteget repül, és találkozgatnak az ország különböző pontjain a munkájuk során. Aztán a főszereplőt egyszer hazaszólítja a családja, mert a húga házasodik. Itt, mikor rábeszéli az utolsó pillanatban bepánikoló vőlegényt a házasságra, itt kezd megrendülni az eddig felépített, független életről alkotott képe, és felkeresi a nőt, akivel találkozgatott - aztán kiderül, hogy ő már rég családban él, házas...



Miért csinálta ezt a nő? Miért hitegette?


2015. szept. 28. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem láttam a filmet, de felkeltetted az érdeklődésemet :)

A leírás alapján a nő nem hitegette, csak örült neki, hogy talált egy férfit, aki ugyanúgy, mint ő, nem akar semmi komolyat, kötelezettséget, csak egy kis kalandot. Nyilván a nőnél az volt az indok, hogy ő már házas. És ezt jó lett volna tisztázni az elején. De ez inkább részletkérdés. A pasi is azt a képet alakította ki magáról, hogy ő semmit sem akar. Hát megkapta.

2015. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én láttam a filmet, de az első látatlanban is tökéletesen megfogalmazta a valáaszt a kérdésre ;)
2015. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!