Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is bejön furcsa érthete...

Másnak is bejön furcsa érthetetlen módon Rubi stílusa?

Figyelt kérdés

Utáltam a szappanoperákat max a barátok köztet néztem meg,pedig romantikus tipusu lány vagyok.nem szeretek bulizni és nem vagyok cica baba és sztem roszindulatú sem.de nagyon bejön a karaktere.mintha legbelül én is ilyen lennék..bár én nem tudnék ilyen messzire elmenni mint ő mert bele őrülnék.de tetszik hogy határozott,és akármit is de tesz azért ami sztem a legtöbb ember álma,luxusban élni anyagi problémák nélkül,képes magára irányítani mindig a figyelmet és végső soron tojni mindenki véleményére csak a célt nézni.:D

19/L


2010. ápr. 21. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, rajongok érte. Nagyon csípem az egyéniségét, és lehet szidni, meg leribancozni, de végső soron tényleg nagyon jól csinálja :) 22/l
2010. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2010. ápr. 21. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bejön neked az, hogy az anyja temetése után bulit szervez, meg hogy a pénz miatt dobja a pasiját. Amúgy persze megszerzi ami kell neki, de soha nem tud boldog lenni, mert mindig többet akar, és soha nem lesz elégedett. Hasonlíts inkább Cristinára, az sokkal értékesebb.

20/f

2010. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglepő hogy egy 20éves fiú is néz ilyen filmeket:) De köszi a választ:)
2010. ápr. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!