Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Terminator Genisys-ben miért...

Terminator Genisys-ben miért ilyen gyenge Schwarzenegger? (T101)

Figyelt kérdés

Csodálkozom mert ebben az 5. filmben annyira gyenge lett...

Példának mutatom fel amikor visszaküldenek még egy 101-es modellt és az majdnem csak fél kézzel a betonba döngöli..

Egyszerűen nem értettem ezt ,hogy fizikai erő különbség van a 2 között pedig ugyan az a modell..

Meg amikor küzd a T3000-el (John Connor) akkor is annyira gyenge és lomha a harcok során..

Jó itt nem egy frissen gyártott T800-ról van szó mert 1974-be küldték vissza de nem értem miért ilyen gyenge és lomha..

Ezeket gyors küzdelemre és emberfeletti erőre tervezték akkor miért nem ugyan az a 2 terminátornak az ereje?

Ezt észrevettem a film során ami szerintem idegesítő tényező.



#terminator genysis #T3000
2015. aug. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Az egy értelmetlen kérdés, mert a rendezőt kéne megkérdezned, hogy mért így ábrázolták! Mi is csak találgatni tudunk mint te.... :)
2015. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Schwarzi az T800 csak a bőrre értik a T101et. T800-101es.


Amugy a T1000 alapbol fejlettebb sokkal mint a 800 de fizikalisan talan gyengebb.

A T5ben amit visszakuldenek T800 az egy uj 800as mig papa az egy regi. Na most itt nem csak a bore oregszik hanem a belso vaz is.

A T3000 meg alapbol okosabb fejlettebb erosebb. ossze sem hasonlithato.

sztem kb olyan mintha egy skodat/seatot osszehasonlitanal egy porscheval

2015. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végre 1 ember aki értelmesen válaszol!

Értem azt ,hogy öregszik ,de szerintem 10 év alatt nem lehet ilyen gyenge.

A szervó motorok még bírják szerintem 20 évig is ha úgy vesszük.

2015. szept. 1. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, lehet hogy már 5 évvel a visszaküldés előtt le volt gyártva ez a T-800, és bevetették több harcban, kapott pár sérülést, jó pár százalékot levett ez a hatékonyságából, míg amit a gépek küldenek vissza, az külön erre van elkészítva, az zsír új!
2015. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet hogy itt a mi időnkben is 1-2 összetűzés betett neki.
2015. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Teljesen igazad van!
2015. szept. 25. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
John Connor egy T-3000 modellé alakult át. Vagyis sokkal gyorsabb és erősebb a T-800, T-X és T-1000 modelleknél. És egy 43 (és még ki tudja hány) éve működő Arnold, ami elkezdett berozsdásodni, szerintem csoda az is, hogy működik. Csak az aksija bírja 12 évtizedig, az izületei nem biztos.
2016. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!