Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A terminátor első vagy második...

A terminátor első vagy második része a jobb?

Figyelt kérdés

Tehát a Terminátor 1- A halálosztó (1984)

vagy a Terminátor 2 - Az ítélet napja (1991)



2015. jan. 16. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A Star Wars-on kívül talán az egyetlen film, ahol a második a jobb, legalábbis a többre tartott. Ennek valószínűleg a technikai újítások az oka.


Viszont én az első rész szívesebben nézem, de ennek csak az az oka, hogy a másodikat jóval többször láttam.

2015. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NewFreeee ***** válasza:

Második.


Voltaképp meg a Star Wars 1. és 2. része között ég és föld a különbség. Az 1. rész hála az égnek nem csöpög a nyáltól, a 2. rész nézése közben meg... Törölgetnem kellett a monitort. Régen nagyon sokat néztem végig a star wars trilógiát elejétől a végéig, és még nem volt olyan film amit úgy hagytam volna félbe, hogy nem nézem végig és most megállítom. A star wars 2. részének nézése közben muszáj volt megállítanom mert már belefulladtam anakin nyálába, erőt vettem és fél óra múlva folytattam. a 3. rész 3/4-énél megállítottam és letöröltem az egészet. Pont tegnap néztem. És azt hiszem utoljára...

2015. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem pontosan fogalmaztam. Az új trilógiát nem tartom a Star Wars részének. Természetesen az Új reményre és a Birodalomra gondoltam.
2015. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak terminátor kommentet kérek.
2015. jan. 16. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Hol nem szarom le, hogy mit kérsz? Válaszoltam normálisan, erre az a megfelelő reakció, hogy: Köszönöm a választ!


Persze a megfelelő neveltetést nem kaphatja meg mindenki...

2015. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Válaszoltál normálisan? Takarodj innen a star wars os válaszaiddal.
2015. jan. 16. 17:02
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyéb valaki aki szerint a Star wars 2 jobb mint az 1 ?


Vagy írjam át a kérdést is?


Ez egyszerűen hihetetlen ami itt megy.

Miért nem a Hold felszíni kőzetéről írtatok, vagy a londoni forgalomról?

2015. jan. 16. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
ÉN mindkettőt milliószor láttam , de a második szerintem jobb volt(Már alig várom az új részt *.*). Talán azért meg két terminátor volt , és persze a felejthetetlen mondatért. "A jövő nem végleges. Nincs végzet , csak ha magad is bevégzed".
2015. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Három ocsmány, primitív, anyázós üzenet? :D


Elég szörnyű életed lehet, ha ezen ennyire felhúztad magad. Ha csak egy leheletnyivel több eszed lenne, akkor látnád, hogy én írtam az első választ te analfabéta, kisebbségi, tini gyökér.


Ui.: Most látom, hogy te vagy az a szerencsétlen, aki a múltkor is érvek nélkül makogott valami hatalmas ostobaságot az Aliens-ről. Szánlak.

2015. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A második jobb (a T-1000 miatt), de az első is nagyon ott van.
2015. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!