Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor most mi lett elenával?

Akkor most mi lett elenával?

Figyelt kérdés
A youtubon véletlenül találtam egy videót amiben a hatotik évad végén elena egy koporsóban fekszik és a komentekben is olvastam hogy örülnek neki hogy nem ölték meg (tudom hogy a volt pasija miatt szált ki a soroztból meg minden) hanem valamilyen ,, sleeping spellt olvastak rá és ez miért történt? Nem baj a spoileres a válasz hisz én nem fogom úgysem felirattal megnézni csak ha kilyön a tévében. Minden választ előre is köszönök!

2015. aug. 15. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Elena kómába került és egy Kai nevű boszi összekötötte Elenát Bonnieval, hogy amíg Bonnie él addig Elena kómában lesz.
2015. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek meg mi a szar értelme van meg többieknek olyasmit mondott hogy találkoznak hatvan év mulva? Ez meg mégis mit jelent? Meg minek rakták kómába akkor elena gyakorlatilag halott
2015. aug. 15. 12:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs hülységet irtam nem olvastam végig a válaszodat de köszönöm.
2015. aug. 15. 12:30
 4/4 fairi1 ***** válasza:

Az az értelme, hogy színésznő nem írta alá a követező évadra a szerződést. Így parkolópályára tették, de ha akar még visszajöhet.

Valszeg az lesz az utolsó részekre újra szerződtetik (1-2 rész mindig megoldható és olcsó), így fel fog kelni.

TVD világában minden elől van kibújó vagyis ha fel akarják kelteni, úgyis találnak egy újabb kiskaput.

2015. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!